Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Břeclavsko z nebe

SKU 978-80-88259-61-9
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Břeclav

Česko z nebe

Víte, jak vypadá kraj vína, ovoce a lidových tradic z nebe? Kam až sahají všudypřítomné vinice? A jakou netradiční barvu mají místní pole? To vše a mnohem více zjistíte v této knize. Neváhejte a prohlédněte si Břeclavsko očima ptáků!


Jeden z autorů knihy, Tibor Skalka, v předmluvě knihy napsal vyznání k tomuto nádhernému kraji: "

Břeclavsko znám, myslel jsem si, když mi byl region přidělen, a hrozně jsem se těšil. Skoro ve všech obcích regionu jsem byl a určitě nebudu překvapený. Omyl, Břeclavsko se změnilo, k lepšímu, což dokresluje obrovský zájem turistů, kteří na mých „cestách“ byli přítomni a obdivovali krásy, které mohli nasát tak jako já.

Všiml jsem si, že většina vzhlíží vzhůru k nebi, asi že obdivují a závidí všem tvorům, kteří mají tu možnost a pohlížejí na život „dole“ trochu jinak. Co je asi zajímá, Břeclav? Lednicko-valtický areál, Mikulov, Novomlýnské nádrže, Podluží, Modré Hory, Kloboucko, mandloně na Hustopečsku nebo pohled na ženskou krásu Věstonické venuše. Nebo je zajímají nekonečné vinice s nejkrásnější květinou, jež dává božský nektar a lidé, kteří ten nápoj vychutnávají a šíří dál jeho slávu, určitě i práce, jež je vidět na každém kroku, zájem a péče o ně hosty, již si přišli odpočinout a nasát atmosféru celého území. Určitě v úžasu shlížejí shůry na pestrou, všemi barvami hrající krásu krojů, lidí, přírody. Pohled na území, kde ještě nedávno probíhala státní hranice a rozdělovala krajinu a lidi na dvě poloviny, naštěstí již je toto za námi, jen poslední zbytky a pozůstatky připomínají onu dobu.

Úžasné památky jsou vůbec nejnavštěvovanější v celé České republice, spolu s přírodou a lidmi tvoří ucelenou nabídku pro všechny, kteří se sem podívají.

Jenže tato kniha přináší něco, co běžně nelze vidět, jiné pohledy než na propagačních letácích, které ukazují všechny ty krásy pořád ze stejné strany. Fotografie jsou zvláštní, jsou originální, ukazují místa, která jsou skrytá běžnému pohledu oka, vytahují je na světlo a odkrývají jejich zvláštnosti.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

prolistujte online


Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Břeclavska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.


Kniha potěší každého milovníka Břeclavska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This