Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

65 ŠUMAVA – Povydří a Národní park Bavorský les, Nationalpark Bayerischer Wald, 10. vydání 2022

9788073245924
149 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 9788073245924
Značka: TRASA, spol. s.r.o., obchodní společnost KČT
Měřítko: 1:50 000
Rok vydání: 2022
Vydání: 10.
Rozměr: formát poskládané mapy je 128 x 194 mm
Jazyk: vysvětlivky v češtině, angličtině, němčině a polštině
Země: Česká republika

Turistická mapa KČT č. 65 ŠUMAVA – Povydří a Národní park Bavorský les, Nationalpark Bayerischer Wald, aktualizované 10. vydání 2022

Centrální část Šumavy tvoří spolu s Bavorským lesem jeden z nejznámějších, celkovou plochou více než 900 km² i jeden z nejrozsáhlejších národních parků Evropy a je nejrozsáhlejším územím lesů ve střední Evropě. Na české straně Šumavy byla v roce 1963 zřízena chráněná krajinná oblast Šumava, jejíž nejvzácnější partie byly v roce 1991 prohlášeny za národní park Šumava. Území národního parku je z pohledu ochrany přírody dále členěno do tří ochranných zón, přičemž nejpřísnější režim ochrany je v první zóně. Ta zahrnuje nejvzácnější území, zejména přirozené lesy, rašeliniště či jezera, a pohyb návštěvníků je zde omezen pouze na vyznačené turistické trasy. Ve druhé zóně už najdete krajinu, do které částečně zasahuje člověk, a do zóny třetí jsou zařazena především sídla a jejich nejbližší okolí.

Spolupráce KČT a CBS Nakladatelství


Klub českých turistů obnovil v roce 1991 po 42 letech vydávání turistických map. Tyto mapy vynikají vysoce hodnověrnými a spolehlivými zákresy značených turistických tras, které jsou koneckonců chloubou KČT a v terénu existují díky práci dobrovolníků.


Všechny lokality popsané v textu jsou v mapě shodným způsobem zvýrazněné (podtržení, zarámování nebo podbarvení v téže barvě). Zadní strana je věnována seznámení se se zajímavými místy zakreslenými v mapě, případně s celým regionem, nově zde najdete i prezentace partnerů, kteří se na vzniku aktualizované mapy podíleli. Jako bonus je zde abecední rejstřík, který vám umožní najít libovolné v textu popsané heslo i jeho polohu na mapě.

Měřítko mapy: 1:50 000
Rok vydání: 2022
Vydání: 9. vydání
Vysvětlivky v češtině, angličtině, němčině a polštině dělají mapu univerzální i pro zahraniční turisty
Textová část obsahuje rozšířené turistické informace, součástí mapy je brožura s popisem a fotografiemi měst a obcí na Jihlavsku.


Mapa prošla kompletní podrobnou aktualizací každé lokality, v mapě jsou zaznačené:

  • Pěší turistické trasy
  • Cyklistické turistické trasy

Tato mapa se vám nikdy nevybije, nikdy neztratí signál a ještě se stane příjemnou vzpomínkou na prožité chvíle v přírodě.

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This