Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Šumpersko

SKU MM00112
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Ručně malovaná mapa okresu Šumperk

Malované mapy

Přejděte devatero hor a překročte devatero řek. Vstoupíte do tajuplné pohádkové země, kterou od pradávna střeží mocný pán hor, Praděd. Úrodné roviny Hané se postupně zvedají až k horským hřebenům našich nejkrásnějších hor, Jeseníků. Je to ráj všech milovníků přírody a lyžařů. Kraj s bohatou a pohnutou historií, kterým se v 17. století jako bouře přehnaly čarodějnické procesy. Kraj, který si svým kouzlem podmaní každého. Šumpersko je pravou pohádkovou zemí. Zemí, kde se plní všechna přání.


Každá naše ručně malovaná mapa má svůj jedinečný erb, který znázorňuje osobnost regionu a jeho známé dominanty. V erbu mapy Šumperska najdete Adolfa Kašpara, Zámek Velké Losiny, Olomoucké tvarůžky, Rozhlednu u Tetřeví chaty – Loučná nad Desnou a Čarodějnici na koštěti.

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Šumpersko.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu. Součástí mapy je i brožura s popisem a obrázky obcí a měst tohoto regionu.


Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This