Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Říčansko a Brandýsko z nebe

SKU 978-80-88259-66-4
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Praha-východ

Česko z nebe


Chcete zjistit, zda lesy v okolí Kostelce nad Černými lesy jsou skutečně tak temné? Kudy se toulal kocourek Mikeš a mohl na svých cestách potkat legendárního kozla Oldu z Velkých Popovic? Pak neváhejte a prolistujte tuto knihu, která vám všechny krásy Říčanska a Brandýska představí pohledem nepoznaným – z nebe.

Okres Praha-východ, Říčansko a Brandýsko, je neuvěřitelně pestrý region s bohatou historií a množstvím zajímavostí, v němž se nedotčená příroda prolíná s krajinou kulturní, v němž úrodné polabské roviny postupně přecházejí v lesnatý kraj, který svou drsnou krásou místy připomíná spíše Vysočinu. Prostřednictvím této knihy se vám Říčansko a Brandýsko představí zcela nečekaně – z nebeských výšin.

Z nebe uvidíte obce a města tohoto regionu, např.: Říčany, Čestlice, Dobřejovice, Radějovice, Ondřejov, Černé Voděrady, Stříbrná Skalice, Prusice, Kostelec nad Černými lesy, Jevany, Kozojedy, Mukařov, Úvaly, Jirny, Čelákovice, Lázně Toušeň, Podolanka, Klecany, Panenské Břežany, Odolena Voda, Bašť, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a další.

Uvidíte také Říčanský hrad, Poutní chrám Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem, dále dobřejovický, kamenický, černokostelecký nebo klecanský zámek, rozhlednu Ládví u Kamenice, ondřejovskou hvězdárnu, úvalský viadukt zvaný Devět kanálů, lom u Nehvizd nebo čelákovické zdymadlo. A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujete online


Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět tento region z malého letadla. Kniha potěší každého milovníka Říčanska a Brandýska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This