Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Čarovné Tatry a Zamagurie

SKU 9788081441554
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Pýcha Slovenska pohledem těch nejlepších fotografů. Na který kraj jsou Slováci nejvíc hrdí? Odpověď je jednoduchá - přece Tatry a Pieniny!


O Tatrách a Pieninách vyšlo už několik fotografických knih - čím je tato jiná? Fotografie v ní nemají jen jednoho autora, ale přesně 35. Jsou to lidé, kteří pravidelně chodí zdolávat strmé štíty a nocovat do hor. jsou to ľidé, kteří trpělivě čekají na svůj záběr. Jsou to lidé, kteří se o svou radost z vydařené fotografie chtějí podělit s námi všemi. Proto poskytli svoje krásné záběry a mohla vzniknout tato unikátní kniha.

Nenajdete v ní technické popisy, historii, nebo faktografii. Na to slouží jiné knihy. V této však můžete najít emoce a dobrou energii, a to od první stránky až po poslední. V každé fotografii je totiž ukrytý kus duše jejího autora, která si pamatuje její příběh. Jakmile se do ní podíváte, ona vám ho poví. Kouzelně! Čarovně!


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This