TORNÁDO NA MORAVĚ očima přímých svědků

Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Kniha vychází přesně rok po ničivé události a je důkazem odhodlání a vzájemné lidské pomoci. Obsahuje dojímavé příběhy místních obyvatel, ale nepropaguje lidské neštěstí a katastrofu.

Oslavuje naději a úžasnou sílu lidského ducha.

Čarovná Orava

SKU 9788081442100
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Kniha Čarovná Orava vám ukáže krásy Oravy ve všech ročnívh obdobích.

Unikátní kniha, která vám představí tento region od prvních jarních dnů přes hřejivé letní, barevné podzimní až po chladivé dny zimní, které bývají na Oravě jedny z nejdelších. I obyčejné místa můžete v této knize vidět jinak, kouzelně! Na knize se podílelo přesně 35 fotografů a představí vám tento region na více než sto fotografiích.
Orava je kraj plný tajemství, nádherné přírody a zákoutí beroucích dech. Najdete zde překrásná místa, kde se natáčely klasické slovenské filmy, jako Tři kaštanové koně, Maco Mléč, Živý bič, Ryšavá jalovice, Tisícročná včela, Zem zpívá, ale i legendární Perinbaba. Jsou to místa, která stojí za to, abyste je také skutečně navštívili a přesvědčili se, že Orava je opravdu KOUZELNÁ!


Majestátní kopce a soutěska, zvlněné louky poseté stohy sena či typické srubové domky odrážející mistrovství našich předků to vše najdete v tomto úžasném regionu. Věděli jste, že na jednom ze slovenských nejkrásnějších hradů se natáčel první film o Drákulovi nebo že nad obcí Klin stojí replika sochy Krista z Ria? Že ne? Tak to třeba rychle odčinit a vydat se na Oravu.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This