SK CZ PL

Snadnější nakupování, širší nabídka a akce 1+1 NA KNIHY

21. 10. 2019

Co se děje v CBS

S radostí si Vám dovoluji oznámit, že jsme pro Vás učinili nakupování v našem e-shopu pohodlnější, pestřejší a výhodnější.

A co víc! Až do konce října 2019 máte možnost získat k nákupu knihy ještě druhou knihu ZDARMA.

A co je v e-shopu nového?

  • můžete platit pohodlně online
  • máte levnější dopravu nebo je úplně zdarma při nákupu nad 1.500 Kč
  • můžete koupit vybrané knihy a mapy s velkou slevou
  • a HLAVNĚ jsme rozšířili nabídku!

V e-shopu najdete více než 30 knih leteckých fotografií z jednotlivých regionů ČR. Neustále přidáváme další, až pohledem z nebe uvidíte celou naši krásnou zem!

Přidali jsme i tituly ze Slovenska – známou edici Slovensko z neba a knihy vyjímečných a kouzelných  fotografií z edice Čarovné Slovensko.

Turisty jistě potěší legendární turistické mapy VKÚ a cyklisty zase ručně malované cyklomapy. Vybírat je opravdu z čeho.

Tak nepropásněte akci 1+1 na knihy a využijte ji třeba na nákup vánočních dárků.

Věděli jste, že…

  • Naše kniha Pelhřimovsko z nebe získala titul Nejkrásnější kniha Vysočiny?
  • Získali jsme zápis do České knihy rekordů? Vydali jsme již 141 430 výtisků knih s 3 704 fotografiemi.
  • Přesně  po 101 letech, kdy vzniklo Československo vyjde unikátní kniha 101 +101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko?

 Sledujte naše nové tituly v e-shopu a buďte první, kdo je bude mít!

 

Přejeme Vám krásné podzimní dny s knihou! 

CBS Nakladatelství s.r.o. si vyhrazuje právo na změny podmínek akce