Novoroční setkání českých a slovenských obchodníků

17. 01. 2020Co se děje v CBS, Novinky

Začátkem roku proběhlo pravidelné velké Novoroční setkání českých a slovenských obchodníků CBS. Setkání proběhlo v příjemném prostředí Penzionu Skalák na jižní Moravě, které nám poskytlo vynikající zázemí i pohostinnost.

Bohužel, náš šéf Milan Paprčka byl zdravotně indisponovaný a nemohl být na setkání osobně přítomen. Pozdravil nás alespoň na dálku pos síti 🙂

Je již tradicí, že začátek setkání se věnujeme výsledkům z minulého roku 2019 a oceněním těch nejlepších obchodníků. Obchodní cíle jsme splnili a dokonce i navýšili a tak vyhlašování výsledků probíhalo v nadšené atmosféře.  Nejlepší obchodníci z české i slovenské divize získali speciální ocenění – pohár pro vítěze a finanční odměnu.

V českém týmu probíhá každý týden soutěž o největší objednávky, kdy vítěz získává svou týdenní kuličku. Novinkou pro tyto vítěze bylo připraveno slosování o 3 hodnotné ceny – hra Poznej Česko, vína z místního vinařství a poukaz na ubytování v hotelu Tvrz Orlice za 10.000 Kč. Hádejte kdo vyhrál 1. cenu? 🙂

Aby si týdenní výherci své vítězství vychutnali – dostali ke svým kuličkám i přírodní vůni – provoněný dům jim bude motivací k dalším úspěchům.

 Setkání jsme využili i pro společné česko-slovenské přivítání knihy 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. Zástupci obou týmů, kteří na knize společně pracovali – Martina Grznárová a Pavol Biely symbolicky pokřtili knihu vodou z řeky Moravy.

Po slavnostní části a po vydatném obědě proběhlo školení obou týmů na produkt Letecké fotografování s cílem jeho neustálého zkvalitňování. O naše letecké fotografování je stále větší zájem a proto je nutné nastavit pracovní procesy tak, aby zákazník dostal výsledný produkt včas a v té nejlepší kvalitě.

Po školení si obchodníci vyměnili své zkušenosti a předali si navzájem dobré rady a tipy pro svou práci. Oficiální část setkání byla ukončena malou poradou jednotlivých týmů a po pak už jsem se mohli věnovat dobrému jídlu, degustaci zdejších vín a dobré zábavě.

Pin It on Pinterest

Share This