Žádné produkty v košíku.

Novoroční setkání obchodníků CBS

6. ledna 2023

Tradiční novoroční setkání českých a slovenských obchodníků překazila na dlouhé 2 roky pandemie a tak jsme byli nesmírně potěšeni, že se můžeme opět osobně setkat a předat si navzájem zkušenosti. 

Setkání se uskutečnilo hned první lednový týden v příjemném prostředí penzionu a vinařství Skalák ve Skalce u Ježova.

Novoroční setkání českých a slovenských obchodníků

Je již tradicí, že začátek setkání se věnujeme výsledkům z minulého roku 2022 a oceněním těch nejlepších obchodníků. Obchodní cíle jsme splnili a dokonce i navýšili a tak vyhlašování výsledků probíhalo v nadšené atmosféře.

Po slavnostní části a po vydatném obědě proběhlo školení obou týmů na nejdůležitější kampaň roku - Letecké snímkování 2023. O naše letecké fotografování je stále větší zájem a proto je nutné nastavit pracovní procesy tak, aby zákazník dostal výsledný produkt včas a v té nejlepší kvalitě. Velký prostor dostala i naše letošní novinka v podobě 360° leteckého videa katastru obce

Po školení si obchodníci vyměnili své zkušenosti a předali si navzájem dobré rady a tipy pro svou práci. Oficiální část setkání byla ukončena výborným rautem a degustací vína vinařství Skalák pod vedením someliéra Ing. Petra Sojáka.

Děkujeme vinařství Skalák za skvělou péči!

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram