CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

NOVINKA - Letecké video

22. března 2020

Letecké fotografování pro obce, města nebo firmy už je trvalou součástí portfolia našich produktů. Nově jsme se proto rozhodli rozšířit naši nabídku o další produkt - Letecké video - MOJE OBEC Z NEBE.

Jak naše letecké video obce vypadá se můžete podívat na toto video obce Selce:

Vytvoříme Vám krátký film o Vaší obci

A co od leteckého videa můžete čekat? V 1 až 5 minut dlouhém videu umožníte lidem proletět se nad Vaší obcí a poznat ji z nebe.

Budete mít možnost podívat se na dané město a nebo vesničku z letadla, jak vypadá okolí, krajina, ale i některé dominanty v detailním záběru. Stejně jako u leteckého fotografování se bude jednat o šikmé snímkování, které bude sloužit především pro prezentaci Vaší obce. Pro dokreslení pozitivní atmosféry bude video doprovázet příjemná hudba.

Jako u každého správného filmu, i zde bude na začátku uveden název obce a její znak, končit pak bude titulky. Pokud jste se již v minulosti stali partnery některé z našich knih, bude v titulcích uveden i použitý prezentační text z daného titulu. A jelikož si to dnešní doba žádá, přidáme i Vaše webové stránky.

Výhodou našeho Leteckého videa je skutečnost, že s námi nebudete muset dělat korektury. Video sami postříháme, vybereme vhodnou hudbu, doplníme titulky i potřebnými informacemi. Vy tak naprosto bez práce získáte výborný propagační materiál.
Toto zajímavé video pak můžete využít mnoha způsoby - umístit na své webové stránky, sociální sítě, použít pro prezentaci v regionálních médiích a podobně. Vedle toho bude zveřejněné a propagované i na našich sociálních sítích Česko z nebe.

Využijte tuto originální formu propagace

Stejně jako každý rok, uzavíráme objednávky na konci března. Vzhledem k aktuální mimořádné situaci, kdy je většina starostů zahlcena starostmi o zdraví svých občanů, prodloužili jsme termín uzávěrky objednávek do 9. 4. 2020. Letový plán našich posádek má své kapacity a postupně se plní. Je možné, že se termín uzávěrky objednávek bude muset udělat dřív.

Také jsme zvýhodnili cenovou nabídku, která je platná jen na objednávky pro tento rok. Cena se stanovuje podle velikosti obce podobně jako je to u leteckého fotografování.

Pokud Vás Letecké video zaujalo, stačí poslat dotaz přes jednoduchý formulář a my už se s Vámi spojíme a vše vysvětlíme.  Pamatujte ale, že letový plán se plní, tak příliš neotálejte!

Věděli jste, že…

  • Máme několikaleté zkušenosti s natáčením propagačních videí pro obce (záběry ze země a letecké), vyrobili jsme jich několik set? Čistě letecké videa jsou novinkou.
  • letecké fotografie z naší dílny mají obce napříč celou republikou?
  • létáme s letadly VIPER SD4, SKYPER GT9 a VIVAT L-13 SE, která poskytují posádce krásný výhled a zároveň dokážou létat dost pomalu na to, aby měl fotograf čas připravit si kompozici na pěkný záběr?
  • v rámci objednávky poskytujeme i licenční práva na volné používání videa?
  • na USB kartě od nás obdržíte vedle sestříhaného videa i veškerý natočený materiál, který budete moci v budoucnu využít dle Vašich potřeb?


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram