Největší letecké snímkování pro propagaci Česka

22. 01. 2021Letecké snímkování, Novinky

Největší letecké snímkování pro propagaci Česka


Náš letecký tým fotografů a pilotů připravuje doteď největší letecké snímkování Česka. Snímky plánujeme zpřístupnit i veřejnosti.
Nadšenci létání a fotografování krajiny ze skupiny Česko z nebe pracují na přípravách největšího leteckého snímkování naší rodné země. Uskuteční se v průběhu jara a léta tohoto roku. Určené je především pro propagaci naší krajiny. Posádky čtyř letadel v čele s autorem myšlenky této události, Milanem Paprčkou, pracují na leteckém plánu, jak z pohledu ptáků vyfotografovat celou krajinu. Vytvořili jsme takto již víc jak 65 titulů leteckých knih České republiky.
Letecké video

Všichni v CBS Nakladatelství jsme vášniví turisté a cyklisté. Česko tak známe z více různých pohledů. Ale nejkrásnější ze všech je ten na Česko z nebe. Tento pohled ale nemá možnost zažít každý. Proto jsme se rozhodli vyfotografovat celé Česko z kokpitu letadla a zpřístupnit záběry i ostatním. Protože shora je Česko úplně jiné.

Prostřednictvím sportovních dvojmístných letadel dokážeme kroužit nad obcí i v nejnižších možných výškách. Tehdy má fotograf nejtěžší úlohu, a to vytvořit jedinečný záběr, který si dopředu nemůže připravit. Musí pracovat s tím, co má aktuálně k dispozici a to, že je dokonale sehraný s pilotem je mnohokrát nejdůležitější. Nejkrásnější fotografie vznikají za počasí bez oblačnosti. I když někdy pár oblaků přidá na dramatičnosti fotografie..

Slezská Ostrava na podzim

Doteď jsme udělali přibližně jeden milion leteckých záběrů. V novém roce jsme si dali předsevzetí zpřístupnit celou databázi veřejnosti.
Tento rok plánujeme zvěčnit z nebe až 500 českých měst a obcí. Kromě klasického fotografování budeme i filmovat. Bude to doteď asi největší zátah v historii. Navíc pracujeme na obrovské webové stránce, na které zpřístupníme veřejnosti všechny naše letecké fotografie. Každý si tak na tomto webu bude moci najít obec, která ho zajímá.

Loket
sleva 5 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
sleva 20 %
sleva 10 %
sleva 50 %
snad příště!
doprava zdarma
VYTOČ SI SLEVU

Zadejte svou e-mailovou adresu a vytočte si slevu v našem e-shopu

Hodně štěstí

Pin It on Pinterest

Share This