Navštivte nás na veletrhu Regiontour v Brně

10. 01. 2020Co se děje v CBS, Novinky, Výstavy a křty

 

Ani letos si nenecháme ujít příležitost zúčastnit se veletrhu Regiontour na brněnském výstavišti, který se koná od čtvrtka 16. ledna do neděle 19. ledna 2020.
Veletrh Regiontour je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Budete mít možnost navštívit stánky vystavovatelů z oborů kultury, lázeňství, cestovního ruchu a nebo ubytovacích a stravovacích služeb.

 

Vezeme Vám samé speciality

Náš výstavní stánek naleznete v Pavilonu P v přízemí pod číslem 078 – hned naproti pódiu S 1. Na veletrhu budeme denně od 10.00 do 18.00, v neděli pak jen do 16.00.

A na co se můžete těšit? Přivezeme Vám všechny aktuální tituly z edice knih Česko z nebe včetně populární 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. I zájemci o naše malované mapy si přijdou na své. Jako na každém veletrhu, i zde budete moci nakoupit ve speciální prodejní akci jako je 1+1 kniha zdarma a nebo 2+1 mapa zdarma.

Nový rekord, křest a soutěž o knihy a malované mapy

Vedle produktů se můžete těšit i na náš doprovodný program, který proběhne na centrálním programovém pódiu.

Ve čtvrtek 16. ledna ve 13 hodin symbolicky pokřtíme společně s Vámi knihu 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. Jeden křest – slovenský ve Skalici, má už kniha za sebou, ale v Brně to bude její veřejná česká premiéra.

A v sobotu 18. ledna v 15.00 si pak na pódiu od Agentury Dobrý den převezmeme certifikát o navýšení našeho rekordu Nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky ČR v České knize rekordů. Náš poslední zaznamenaný rekord dosáhl výšky nejvyšší hory Islandu Hvannadalshnjúkur. Jakou horu dosáhneme teď?

 

A protože je veletrh Regiontour o cestování a my budeme mít stánek plný malovaných map a knih „z nebe“, připravili jsme pro každého účastníka soutěž právě o knihy a mapy.

Každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázku bude zařazen do slosování o mapy a knihy z naší edice Česko z nebe a Malované mapy. Losovat budeme každý den – denní výhra je Historický mapa ČSR. Ze všech správných odpovědí pak vylosujeme 3, kteří dostanou tyto krásné výhry:

  1. cena – kniha 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko s podpisem a věnováním autorů
  2. cena – kniha leteckých fotografií Brněnsko z nebe
  3. cena – malovaná mapa Česko dětem 2

Soutěžní otázka: Která byly úplně první kniha vydaná v edici Česko z nebe?

 

Nedostanete se na veletrh a přesto chcete soutěžit? I pro vás máme připravenou soutěž na naší FB stránce. Sledujte ji a včas se vše dozvíte.

 

Tak se za námi stavte u našeho stánku, budeme se těšit.

 

Pin It on Pinterest

Share This