CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Navštívil nás Ježíšek

10. prosince 2021
První pátek v měsíci u nás už tradičně patří pravidelným poradám obchodního týmu. Radili jsme se i v prosinci a jelikož Vánoce jsou již za rohem, rozhodli jsme se to pojmout trochu slavnostněji. Ráno jsme se sešli v Pardubicích, vyhodnotili jsme společně uplynulý úspěšný měsíc a ocenili ty nejlepší. Na poradu přijel i náš Náčelník Milan Paprčka, a tak jsme mohli společně poblahopřát i těm nejlepším za druhý půlrok 2021 i celý rok.

Štědropolední oběd

V poledne jsme společně usedli ke slavnostní tabuli – měli jsme tradiční řízek a bramborový salát. Tedy těch salátů bylo více, udělali jsme si totiž kuchařský souboj. Nakonec jsme se ale usnesli, že vítězi jsou všichni a náramně jsme si pochutnali. Na stole nechybělo ani cukroví od nás všech.
Po obědě jsme si rozdali dárky od firmy. Každý z nás dostal krásnou modrou vestu s logem, diář na další rok, lahvinku dobrého vína, firemní odznáček a knihu Čarovné sakrálne pamiatky Slovenska.

Mediální odpoledne

Nebyli bychom to my, abychom si nepřipravili pro kolegy i zábavné odpoledne. Odstartovali jsme vysíláním nejhranějšího rádia Svobodná Ája. Hostem Blanky Imramovské byl Milan Paprčka, který ve vysílání hovořil o všech produktech CBS Nakladatelství. Nechyběly ani soutěže pro pozorné posluchače.

Další na řadu přišla oblíbená televizní soutěž Inkognito. Tajemnými hosty byli jak známé celebrity, tak kolegové z našich řad. Tři týmy tak postupně odhalily kuchaře Zdeňka Pohlreicha, houslistu Pavla Šporcla a cestovatele Miroslava Zikmunda.

Poslední na řadu přišla tištěná média. Kolegové měli za úkol vytvořit veršovanou tiskovou zprávu na předem určený produkt. Upřímně jsme netušili, že mezi sebou máme tak talentované básníky.

Dáreček pro každého

Nakonec jsme si rozdali vánoční dárky. Každý rok si předem stanovíme písmeno, na které pořídíme dárek. Letos to vyšlo na „L“. Ostatní jsme tak potěšili například letadélkem, lízátky, lentilkami, lapači snů, ale i lopatou a nebo loutkou.
Společně jsme strávili krásné vánoční chvíle, které jsme si užili na maximum. Ostatně my to ani jinak neumíme!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram