CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Na veletrhu jsme načerpali pozitivní energii

30. března 2022
V polovině března jsme se zúčastnili veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. Třídenní akce byla plná zajímavých vystavovatelů, navazování nových kontaktů i udržování těch stávajících, zajímavých doprovodných programů i zážitků. My jsme si pro návštěvníky připravili všechny naše knihy z edice Česko z nebe i Čarovné Česko, nezapomněli jsme ani na ručně malované mapy a ručně malované cyklomapy děti dětem. Jako vždy jsme měli i speciální prodejní akci, které využily desítky lidí. Samozřejmostí byla i soutěž o jeden z našich titulů. Konkrétně o novinku České hrady a zámky z nebe – Jižní Čechy. Vítězky nakonec byly dvě – paní Jana ze Strakonic a paní Jitka z Prahy, gratulujeme! Současně jsme tuto knihu i pokřtili. A kmotrem nebyl nikdo jiný než prezident Agentury Dobrý den Miroslav Marek. Jak křest probíhal a co jsme knize popřáli se dozvíte zde.

Těšíme se na další Svět knihy

Jsme rádi, že jsme se po nelehkém období mohli opět vydat mezi lidi na veletrh, popovídat si, představit naši práci a seznámit se s ostatními vystavovateli. Věříme, že tento veletrh nebyl na dlouho dobu poslední, a potkáme se tak v červnu na Světě knihy v Praze!


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram