Na veletrhu jsme křtili i přebírali ocenění

29. 10. 2021Co se děje v CBS, Novinky, Výstavy a křty

Další veletrh je úspěšně za námi. Pátek 15. října a sobotu 16. října jsme mohli strávit s návštěvníky Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Ač se jedná o regionální veletrh, akcemi byl nabitý až k prasknutí!

Rekordní křest

Hned v pátek dopoledne jsme například křtili aktualizovanou turistickou mapu Klubu českých turistů Žďárské vrchy, na jejíž tvorbě jsme se podíleli. Více informací naleznete v samostatném článku.

Převzali jsme ocenění

Vedle toho jsme se v pátek večer zúčastnili slavnostního vyhlášení nejkrásnějších knih Vysočiny/veletrhu. Letošního ročníku jsme se nezúčastnili, jelikož jsme knihy vydávali všude jinde, jen ne na Vysočině. I přesto jsme si jedno ocenění odnesli, konkrétně vítězství za loňský ročník soutěže Českého rozhlasu Vysočina o Nejkrásnější knihu Vysočiny a to za knihu JIHLAVSKO Z NEBE.

Prodejní akce

Na veletrh jsme již tradičně přivezli oblíbenou prodejní akci 1+1 zdarma, která se vztahovala na veškeré produkty – tedy edici knih Česko z nebe, Čarovné Česko, malované mapy i dětské cyklomapy.

Těšíme se na další rok

Jsme rádi, že jsme se po roční pauze opět podívali do Havlíčkova Brodu, kde panuje vždy skvělá rodinná atmosféra, a budeme se těšit opět za rok na viděnou!

Pin It on Pinterest

Share This