CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Malovaná cyklomapa získala další ocenění

12. června 2022
Jako největší vydavatel ručně malovaných map vydáváme ročně několik nových aktualizovaných malovaných map. Zárove)ň z těchto map vždy vybereme jednu mapu, která se pokusí získat nominaci v prestižní kartografické soutěži MAPA ROKU, kterou pořádá Česká kartografická společnost. Letos se konal již 24. ročník a my jsme do nominace vyslali ručně malovanou cyklomapu Orlickoústecko dětem.

Nominace v kategorii Samostatná kartografická díla

Je nám velkým potěšením, že se tato mapa dostala do nominace na titul Mapa roku v kategorii Samostatná kartografická díla. O to větší radost máme, protože v této kategorii je tradičně velká konkurence - letos v kategorii soutěžilo 45 kartografických produktů a do nominace byly odbornou soutěží vybrány jen 4! Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo ve čtvrtek 9. června 2022 v Budově zeměměřických a katastrálních úřadů v Praze. Ocenění z rukou prezidenta České kartografické společnosti prof. Ing. Václava Talhofera, CSc. naše obchodní ředitelka Ing. Blanka Imramovská. Tato pěkná akce byla pro nás opět slavnostním a zároveň inspirativním setkáním s odborníky i studenty kartografických oborů.

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické topografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.
Malované mapy si ale zachovávají přesnost topografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje.

Na zadní straně jsou popisy cyklotras včetně výškového profilu. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Rychnovska.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram