Listopad v CBS Nakladatelství

1. 12. 2021Co se děje v CBS, Novinky

Poučení i společná zábava na zámku Loučeň

Začátkem listopadu prožil obchodní tým 2 dny intenzivní dny plné čerpání nových dovedností, her i pracovních záležitostí. To vše v krásném prostředí zámku Loučeň.

Stejně jako neustále zdokonalujeme naše produkty, pracujeme i na sobě a svých schopnostech. I proto jsme absolvovali vynikající školení Prodej hrou pod vedením zkušeného Martina Koleničky z brněnské HCA.

Po školení a výborné večeři jsme se vydali na kouzelnou večerní prohlídku zámku Loučeň a také jsme museli vyzkoušet zdejší vyhlášené labyrinty. Několik soutěží prověřilo naše znalosti České republiky i týmovou spolupráci 🙂

Následující den jsme po vydatné snídaní měli pravidelnou měsíční obchodnickou poradu. Zhodnotili jsme společně říjen, nastavili cíle na měsíc listopad a zaměřili se na konkrétní záležitosti, které je třeba vylepšit.

Seminář Prodej hrou

Třikrát sláva Pálavě!

V říjnu jsme vydali knihu z edice Čarovné Česko – Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál. A kde jinde bychom tuto krásnou knihu měli pokřtít než na Pálavě!

Kmotrem knihy se stal Aleš Strnad z TV Pálava. Společně s regionálním projektovým manažerem knihu pokřtili na Pálavě, konkrétně v Mikulově u jeskyně Na Turoldu.
Já jsem rád, že ta kniha vyšla, je nádherná. Když se do ní člověk dívá, tak se mu rozzáří tvář. A Pálavu na Pálavě pokřtít Pálavou je to nejúžasnější, co může být,“ řekl Tibor Skalka.

My jsme se na tu knihu samozřejmě také moc těšili, jsme rádi, že ji tu máme. A v té podobě, ve které vyšla, ji můžete brát jako určitou inspiraci, protože budete vědět, která místa stojí za to navštívit,“ dodal Aleš Strnad.

Pak už jen knihu pokřtili hroznem Pálavy i Pálavou tekutou a společně připili na zdraví. Více

Křest knihy Čarovná Pálava

Listopadové novinky

Čarovná Praha

Je srdcem Evropy, matkou měst a nejkrásnější knihou historie a architektury. Jiná je za ranního kuropění, jiná za jasného letního dne, jiná ve sněhové chumelenici. Projděte se s námi Prahou a ke všem jejím stávajícím označením si přidejte další: Praha čarovná.
Čarovná Praha

České hrady a zámky z nebe – 1. díl – Západní Čechy

Kniha leteckých fotografií z edice Hrady a zámky z nebe
Západní Čechy, toť krajina starodávná, jejíž tvář od nepaměti dokreslují siluety hradů a jejich zřícenin, starodávných tvrzí i vznešených zámků. Prolétněte se nad nimi a poznejte je tak, jak mohou jen ptáci a piloti. Z nebe!

České hrady a zámky z nebe - 1. díl - Západní Čechy

Malovaná cyklomapa Orlickoústecko dětem

Cyklomapy jsou trochu jiné než klasické malované mapy. Do její tvorby jsme totiž zapojili ty nejlepší kreslíře a malíře na světě – děti. To jejich obrázky vám přiblíží, jak vypadá místo, které chcete navštívit. Ať už je to rozhledna, zámek, zřícenina hradu, dřevěný kostelík, dělostřelecká pevnost nebo zdejší unikátní Stezka v oblacích, se vším si hravě poradily děti. A díky nim se také naladíte na kouzlo krajiny v údolí Tiché Orlice, kde pod Králickým Sněžníkem pramení řeka Morava a kde vzniklo arboretum, ornitologická pozorovatelna či přírodní bludiště.

Ručně malovaná cyklomapa Orlickoústecko

Aktualizovaná turistická mapa KČT ČESKÝ RÁJ

Český ráj. Jméno, které zná snad každý z nás, krajina, jíž podobnou nikde na světě nenajdete. Leží přibližně 50 km severovýchodně od Prahy, na východě přechází v Podkrkonoší a ze severu je ohraničena zvedajícími se hřebeny Krkonoš a Jizerských hor. Je to region půvabný a romantický, v němž se snoubí neuvěřitelné množství krás přírodních s těmi člověkem vytvořenými. Není tedy divu, že právě v 19. století, které tolik přálo romantickým náladám a myšlenkám, tomuto koutu naší země začali hosté z lázní Sedmihorky říkat Český ráj.
Turistická mapa KČT ČESKÝ RÁJ

Co chystáme nového?

Kniha leteckých fotografií z okresu Kladno – KLADENSKO A SLÁNSKO Z NEBE

Pohodlně se usaďte, připoutejte se a vydejte se s námi na zcela unikátní vzdušnou výpravu. V čem je tak výjimečná? Dobře se rozhlédněte! Představuje se vám totiž region, který jen tak běžně z výšky nespatříte a o kterém lze směle říci, že takto ho mohou vidět skutečně jen ptáci a piloti. Právě připravovaná kniha leteckých fotografií Kladensko a Slánsko z nebe vám představí tento region nevšedním pohledem.

Kniha leteckých fotografií z SO ORP Milevsko – MILEVSKO A OKOLÍ Z NEBE

Nasaďte si křídla ptáků a prolétněte se s námi nad krajinou starodávnou, v níž ožívají staré legendy a toulání je povoleno. Omámeni kouzelným zvoněním kostelních zvonů a vánočním pastýřským troubením stanete na několik cenných chvil nad Milevskem – tou kolébkou jihočeských klášterů. To a mnohem více nabízí právě Milevsko a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií Milevsko a okolí z nebe.

Aktualizujeme turistickou mapu KČT Kolínsko a Kutnohorsko

Naše spolupráce Klubem českých turistů úspěšně pokračuje a společně s nimi nyní pracujeme na aktualizaci turistické mapy Kolínsko a Kutnohorsko!

Turistická mapa KČT Kolínsko a Kutnohorsko

Novinka – turistické mapa katastru obce

Nově nabízíme vytvoření turistické mapy katastru obce.
Tato turistická mapa má podklad, na který jste zvyklý u map od Klubu českých turistů. Nechybí na ní tedy základní kartografické popisy a trasy, navíc se můžete těšit i na zvýraznění významných a důležitých míst, turistické a cyklotrasy či naučné chodníky. Součástí každé mapy, kterou pro vás připravujeme, je i povídání o obci a její fotografie. Samozřejmostí je pak i online verze mapy, kterou můžete umístit na své webové stránky.

Turistická mapa KČT katastru obce

Pin It on Pinterest

Share This