CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Letečtí fotografové se vypravili do zakázané oblasti a nafotili Kladensko a Slánsko z nebe

30. listopadu 2021

Připravujeme knihu leteckých fotografií z okresu Kladno - KLADENSKO A SLÁNSKO Z NEBE

Pohodlně se usaďte, připoutejte se a vydejte se s námi na zcela unikátní vzdušnou výpravu. V čem je tak výjimečná? Dobře se rozhlédněte! Představuje se vám totiž region, který jen tak běžně z výšky nespatříte a o kterém lze směle říci, že takto ho mohou vidět skutečně jen ptáci a piloti. Právě připravovaná kniha leteckých fotografií Kladensko a Slánsko z nebe vám představí tento region nevšedním pohledem.

Věděli jste, že…

  • zvon pro hřbitovní kostel sv. Jiří ve Velvarech byl odlit v Nabdíně? Před litím přišlo několik dívek z Černuce a vhodily hrst stříbrných mincí do roztavené zvonoviny, aby tak zlepšily hlas zvonu. Jedna z mincí se nerozpustila, ale zůstala zalita na povrchu zvonu.
  • menhir Kamenný pastýř stojící osamoceně v poli 1 km severozápadně od obce Klobuky je nejvyšší menhir v Česku? Je to 3,5 m vysoký neopracovaný sloupovitý balvan z tmavého železitého křídového pískovce. Jde o jeden z mála kamenů v Česku, který lze s vysokou pravděpodobností považovat za skutečný pravěký menhir.
  • Makotřasy jsou významnou archeologickou lokalitou? Při záchranném výzkumu v průběhu výstavby rychlostní silnice Praha–Slaný v roce 1961 byla východně od vsi na malé vyvýšenině nad soutokem Dolanského a Lidického potoka objevena eneolitická osada lidu nálevkovitých pohárů z období kolem roku 3 500 př. n. l. Pocházejí odtud také nejstarší doklady zpracování kovů na českém území.
  • Hornický skanzen Mayrau je technický skanzen, který se nachází v obci Vinařice na místě bývalého dolu Mayrau, zvaného také Mayrovka?

Potěšte druhé originálním dárkem

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku! Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Kladensko a Slánsko z nebe má mnoho co nabídnout.

Získáte krásnou knihu s minimem úsilí

Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu - čtyři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě vašeho regionu. V druhé části knihy můžete i vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na vás. Projektový manažer s vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši šikovní textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace s koordinátorkou projektu a je hotovo. Pro představu si můžete online prohlédnout již vydané tituly.

Dostaňte se do podvědomí všech

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Kladenska a Slánska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů. Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. A to vše budete mít naprosto bez starostí. Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Kladensko a Slánsko z nebe bude v českém a anglickém jazyce. Stane se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele. Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Chceme, aby vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z vás budeme mít dostatek času. Připravovanou knihu leteckých fotografií Kladensko a Slánsko z nebe vám představí regionální projektová manažerka Ing. Lenka Dadoková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 606 850 322 a nebo prostřednictvím e-mailu dadokova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram