Květen v CBS Nakladatelství

4. 06. 2021Co se děje v CBS, Novinky

Květen ve znamení pohybu

Již tradičně je u nás měsíc květen ve znamení pohybu, protože se každoročně zapojujeme do celorepublikové akce Do práce na kole. Letos v našem týmu padaly rekordy v počtu najetých kilometrů na kole – osobních i týmových.

Nejvíce osobních rekordů padlo na společné cyklovyjížďce ze Zlína do Strážnice (někteří jeli na kole i zpět), který jsme absolvovali ke konci soutěže a velkou motivací  nám bylo naplnění týmových „zelených“ cílů. Někteří kolegové pokořili hranici ujetých 100 km a redaktorka Radka dokonce ujela 152 km. Největší obdiv ale vzbudil náš Náčelník Milan Paprčka, který jel na kole do práce z Bánské Bystrice do Zlína a ujel svůj rekord – 216 km!!

Za CBS Nakladatelství se DPNK zapojilo 16 kolegů a společně jsme ušli a ujeli 5.663 km, což je zatím nejvíc ze všech ročníků, kdy jsme se do akce zapojili!!

Tým CBS Nakladatelství v rámci akce Do práce na kole

Vydané knihy a připravované projekty

V CBS ale nežijeme jen jízdou na kole do práce. Hlavně pracujeme na projektech, které Vám přinášejí Jedinečný pohled na krajinu.

V květnu jsme vydali novou knihu leteckých fotografií z okresu Rakovník – RAKOVNICKO Z NEBE, která doplňuje mozaiku knih ze Středočeského kraje.

RAKOVNICKO Z NEBE

Tam, kde se z vodní hladiny řeky Berounky zvedají strmé břehy, aby přerostly ve svahy a rokle plné tmavých lesů a zvěře, a kde čeští králové měli svá sídla i honitby, leží Rakovnicko. Tento region skrývá spoustu krás a zajímavostí. Poznejte jej z nebe!
Rakovnicko z nebe

Připravujeme knihu ŠUMPERSKO Z NEBE

Okres Šumperk je region plným přírodních krás a zajímavostí. I on bude mít svou knihu „z nebe“, kterou právě začínáme připravovat a kterou plánujeme vydat začátkem příštího roku.

Podrobnosti o připravované knize leteckých fotografií ŠUMPERSKO Z NEBE

Ukázka z připravované knihy Šumpersko z nebe

Aktualizujeme mapu KČT – Jihlavsko

Mapy od Klubu českých turistů má doma asi každý správný turista. Plánují se podle nich výlety, je to výborná památka na zajímavý výlet či zážitek. Nově jsme se proto rozhodli spolupracovat právě s KČT na aktualizaci turistických map. První vydanou mapou pak bylo Okolí Brna – Svratecko, aktuálně pracujeme na mapách Český ráj a Žďárské vrchy, které v dohledné době také spatří světlo světa.

A další mapou v pořadí bude právě Jihlavsko! Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my pomůžeme tuto mapu aktualizovat a vytvořit poutavou prezentaci na míru potřeb partnera mapy.

Aktualizujme mapu KČT Jihlavsko

Připravujeme novou 360° videomapu Zahrada Čech z nebe

V Litoměřicích a okolí si na své přijdou vyznavači a milovníci kopečků a horské turistiky i ti, kdo mají rádi rovinatější ráz krajiny. Videomapa z tohoto regionu bude zobrazovat region Litoměřicka zcela netradičním způsobem – nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí. Vše bude doprovázené mluveným komentářem.
To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a vychutnávali si region z pohledu ptáků!

Podrobnosti o 360° videomapě Zahrada Čech z nebe

360° videomapa Zahrada Čech z nebe

Semilsko z nebe jsme pokřtili na rozhledně Kozákov

Každou novou knihu slavnostně uvádíme do knižního života a proto se naše regionální projektová manažerka a spoluautorka knihy Semilsko z nebe Martina Ondrášková vyrazila společně s dětmi na rozhlednu Kozákov. Ptáte se proč? Právě rozhledna Kozákov zdobí obálku knihy leteckých fotografií Semilsko z nebe. Společně s dětmi tak vystoupali na rozhlednu a právě zde si připili na zdraví a na úspěch této krásné publikace. A jelikož kmotři byli ještě školou povinní, s sebou si vzali nealkoholické dětské šampaňské.

Více fotografií

Česko z nebe Exclusive se speciální úpravou na míru

Pro zájemce, kteří hledají opravdu něco výjimečného pro své zahraniční přátele a partnery jsme připravili možnost speciální úpravy dárkové knihy leteckých fotografií na míru pomocí ZLATÉ RAŽBA LOGA A VĚNOVÁNÍ

Česko z nebe Exclusive - ražba loga a text o firmě

Mapa mojí rodiny – originální a osobní dárek

Naši nabídku produktů jsem rozšířili o novinku – Mapu mojí rodiny. Pokud hledáte originální a přitom osobní dárek pro Vaše blízké nebo potřebujete vkusnou, ale osobní dekoraci do Vašeho domova, pak je Mapa mojí rodiny to pravé.

Mapu v podobě unikátního obrazu na plátně Vám vyrobíme na míru podle Vašeho přání.
Podrobnosti

Mapa mojí rodiny

Pin It on Pinterest

Share This