Květen plný událostí

1. 06. 2022Co se děje v CBS

Květen ve znamení pohybu

Již tradičně je u nás měsíc květen ve znamení pohybu, protože se každoročně zapojujeme do celorepublikové akce Do práce na kole. Letos jsme se do akce zapojili již po 5. a společně jsme nachodli a najezdili na kole rekordních 6 656 km. Ušetřili jsme tak neuvěřitelných 859 kg CO2!! 

Kolo nás všechny baví a tak jsme na konci května společně podnikli krásný celodenní cyklovýlet ze Zlína na Velehrad a zpátky.

Cyklovýlet CBS Nakladatelství na Velehrad

Květnové novinky

Uherskobrodsko z nebe

Uherskobrodsko, to jsou příkladně udržované obce, města i živé tradice a lidé s otevřeným srdcem. Kombinaci toho všeho můžete vidět právě v této knize, která ukazuje tento Bohem milovaný kraj tak, jak ho jistě neznáte – z nebe.

Uherskobrodsko z nebe

Expedovali jsme také katastrální mapy KČT pro obce:

Katastrální mapa KČT

PŘIPRAVUJEME

Ručně malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Severní Plzeňsko dětem bude pokrývat celý okres Plzeň-sever. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost. Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Ing. Magdalena Tomášková je vám k dispozici na telefonním čísle +420 775 608 203 a nebo na e-mailu .

Ručně malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem

Čarovné České středohoří

Kdo by neměl rád českou krajinu při západu slunce nebo zahalenou v ranních mlhách. Na takové okamžiky ale musí mít člověk štěstí. Proč tomu tedy nepředejít? Připravovaná kniha Čarovné České středohoří nabídne ty nejkouzelnější pohledy na tento region tak, jak je znají především místní amatérští i profesionální fotografové. Už tak nebudete muset brzo vstávat a čekat potmě na rozbřesk, stačí otevřít knihu a vychutnat si tyto krásy z pohodlí domova!
Projekt Čarovné České středohoří startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!
Ing. Lenka Dadoková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 606 850 322 i na e-mailu , Jiří Dvořák pak je k zastižení na čísle +420 724 410 777 a na e-mailu .

Čarovné České středohoří

Čarovné Brno

V připravované knize Čarovné Brno se můžete těšit na snímky, ze kterých na vás dýchne mystická atmosféra, západy slunce nad Prýglem vám vezmou dech a při pohledu na vánoční trhy na Svoboďáku budete mít pocit, že cítíte typickou vůni trdelníku a turbomoštu.
Projekt Čarovné Brno startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám! Jozef Caban vám je k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 i na e-mailu .

Čarovné Brno

Mladé Boleslavi a okolí u nebe

Nyní máte jedinečnou příležitost potěšit lidi ve svém okolí originálními pohledy na místa, která tak dobře znají. A navíc z pohodlí a především bezpečí domova prostřednictvím knihy s leteckými fotografiemi Mladé Boleslavi a okolí! Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Kosmonosy, Předměřice nad Jizerou či Bělou pod Bezdězem, nebude chybět ani Mladá Boleslav.
Projekt Mladá Boleslav a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z regionu obce s rozšířenou působností Mladá Boleslav a kniha vás zaujala, ozvěte se nám! Martina Ondrášková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 602 301 931 i na e-mailu .

Mladá Boleslav a okolí z nebe

Tachov a okolí u nebe

Starostové, ředitelé škol a firem, podnikatelé, chcete se propagovat zajímavým způsobem, ale billboardy jsou pro vás nešťastné řešení? Chcete se dostat do povědomí lidí z Tachovska, ale nechcete mít reklamu jak pěst na oko? A teď si představte, že se tímto způsobem můžete zviditelnit, bude vás to stát minimum úsilí a efekt bude značný. A k tomu navíc získáte originální dárkový předmět. Tak přesně toto vám nabízíme v připravované knize leteckých fotografií TACHOV A OKOLÍ Z NEBE!
Pokud jste z regionu obce s rozšířenou působností Tachov a kniha vás zaujala, ozvěte se nám! Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Bc. Zuzana Jindřichová vám je k dispozici na telefonním čísle +420 604 988 105 i na e-mailu

Tachov a okolí z nebe

Židlochovicko a Pohořelicko z nebe

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Rajhrad, Těšany, Branišovice, ale i rekreační Pasohlávky a samozřejmě nebudou chybět ani Pohořelice a Židlochovice.
Projekt Židlochovicko a Pohořelicko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z regionu obce s rozšířenou působností Židlochovice nebo Pohořelice a kniha vás zaujala, ozvěte se nám! Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Tibor Skalka vám je k dispozici na telefonním čísle +420 776 640 887 i na e-mailu .

Židlochovicko a Pohořelicko z nebe

Vysoké Mýto a okolí z nebe

Starostové a ředitelé škol i firem, dáváte dárky jubilantům, svým zaměstnancům, absolventům vaší školy nebo třeba obchodním partnerům? A chcete, aby byl váš dárek originální a nezapomenutelný? Aby u obdarovaného zůstal a neputoval po dalších a dalších lidech, jak to tak bývá třeba u lahví vína? Pak darujte zážitek z letu v letadle! Připravovaná kniha leteckých fotografií Vysoké Mýto a okolí z nebe vám přesně toto nabízí.
Projekt Vysoké Mýto a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z regionu obce s rozšířenou působností Vysoké Mýto a kniha vás zaujala, ozvěte se nám! Ing. Jana Bartáková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 602 449 340 i na e-mailu

Vysoké Mýto a okolí z nebe

Novinky ze zákulisí CBS Nakladatelství

V květnu se náš tým rozšířil o nové posily obchodního týmu a tak se školilo a školilo. Novým kolegyním přejeme hodně úspěchů a radost z práce v týmu CBS Nakladatelství!

Pravidelně každý první pátek v měsíci probíhá také porada obchodníků v Pardubicích s oceňováním těch nejlepších za předchozí měsíc. Je to den plný inspirativního setkání, předávání zkušeností a probírání důležitých novinek. Ocenění nejlepších pracovníků za duben proběhlo i ve Zlíně 🙂

A každý den se jezdilo do práce na kole – někdo i v dešti 🙂

Pin It on Pinterest

Share This