Pelhřimovsko z nebe jsme pokřtili v nebi

28. 10. 2019Novinky

Už došlo i na ni – nejkrásnější knihu Vysočiny. Ocenění tato kniha již získala, tudíž bylo na čase uvést ji do knižního světa, a to se vší parádou.

Ve spolupráci s Agenturou Dobrý den jsme tak ve středu 23. října uspořádali slavnostní křest knihy Pelhřimovsko z nebe v prostorách Muzea rekordů a kuriozit. A nebyl by to kuriózní křest, kdyby se nekonal v nejvyšším patře historické věže s jedinečným výhledem na celý Pelhřimov. Akce se zúčastnili zástupci médií a partneři knihy.

Nejprve o knize pohovořila naše obchodní ředitelka Blanka Imramovská a projektový manažer Michal Andráško.

Ty doplňoval prezident Agentury Dobrý den Miroslav Marek a programový ředitel Josef Vaněk.

Následně byli přizváni kmotři knihy – místostarosta města Pelhřimov Josef Koch a ředitelka společnosti Ostendorf – OSMA s. r. o. Věra Davidová. Oba dva knize popřáli jen to nejlepší a slavnostně ji polili – místostarosta Koch pelhřimovským pivem Poutník a ředitelka Davidová sektem.

Poté přítomné vyzpovídali novináři, vyfotily se společné fotky a kmotři se nám podepsali do pokřtěné knihy.

A pak už se jen slavilo, hodovalo a povídalo. V příjemné společnosti se má člověk vždycky dobře. Bohužel čas utíkal jako splašený a nás čekala série několika jednání, mimo jiné i v ZOO.

A že se přítomní u slavnostního uvedení Pelhřimovska dobře bavili se můžete přesvědčit v reportáži Pelhřimov TV:

Nejkrásnější knihu Vysočiny Pelhřimovsko z nebe si také můžete online prolistovat, případně i zakoupit na našem e-shopu.

Pin It on Pinterest

Share This