Na veletrhu jsme pokřtili Havlíčkobrodsko z nebe

23. 10. 2019Novinky

Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě, kterého jsme se zúčastnili, nabídl návštěvníkům i bohatý doprovodný program. Zájemci se mohli zúčastnit nejrůznějších autorských čtení, autogramiád i představení a křtů nových knih.

My jsme si připravili křest knihy Havlíčkobrodsko z nebe. Tento v pořadí již 37. titul z edice Česko z nebe vyšel jen jeden den před křtem. Na veletrh jsme tak přivezli opravdu žhavou novinku.

Přesně ve 12.30 jsme u stánku našeho nakladatelství zahájili slavnostní uvedení titulu do knižního světa.
Křtu se zúčastnila spoluautorka knihy Martina Grznárová společně s kmotry – starostou Havlíčkova Brodu Janem Teclemstarostkou obce Šlapanov Veronikou Vyšinskou a zástupcem Agentury Dobrý den Josefem Vaňkem.

„Jsme rádi, že Milan Paprčka, majitel firmy, nám dal tu možnost pracovat na této knize a my jsme tak mohli získat tyto krásné snímky a pohledy na region Havlíčkobrodska,“ řekla Martina Grznárová.

I starosta Jan Tecl knize a celému nakladatelství popřál: „Já bych nakladatelství chtěl popřát, aby se mu dařilo pokračovat ve své práci a všem, kteří vezmou tu knížku do ruky, aby jim udělala radost a aby viděli svět i z jiného úhlu.“

Následně o knize promluvila i starostka Veronika Vyšinská a za Agenturu Dobrý den Josef Vaněk, který nám předal certifikát o navýšeném rekordu, který držíme za Nejrozsáhlejší sérii knih s leteckými snímky ČR.
Společně pak sektem pokřtili výtisk Havlíčkobrodska z nebe a připili si na její zdraví.

Stačilo pár hodin a po knize se jen zaprášilo. Každý chtěl mít horkou novinku zachycující krásy regionu doma.

Pokud se na Vás na veletrhu nedostalo, nezoufejte – knihu Havlíčkobrodsko z nebe si můžete objednat i na našem e-shopu

Pin It on Pinterest

Share This