CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

KČT mapu Žďárské vrchy jsme pokřtili rekordně

25. října 2021

Na havlíčkobrodském Podzimním knižním veletrhu vedle prodejních akcí a soutěží došlo i na křest. Tentokráte jsme s sebou přivezli novinku – turistickou mapu Klubu českých turistů Žďárské vrchy. Moderátorkou křtu se stala naše obchodní ředitelka Blanka Imramovská, dalším z účastníků byl pak i regionální projektový manažer Petr Hájek.

 

„Šikovní, akční a krásní“

Kmotrem mapy se stal programový ředitel Agentury Dobrý den Josef Vaněk. Právě Agentura Dobrý den zastřešuje celou oblast rekordů a kuriozit a také vydává Českou knihu rekordů. Jak jistě víte, jsme držiteli několika zápisů, mimo jiné i za ručně malované mapy.

S CBS Nakladatelstvím spolupracujeme rádi, protože jsou šikovní, akční a krásní. A to samé platí i o jejich produktech,“ řekl Josef Vaněk. „V minulosti jsme do České knihy rekordů zaevidovali takovou kolekci – nejvíc okresů nafocených z nebe a knižně vydaných. Pak jsme se společně zabývali projektem malovaných map, který je také zapsán v knize rekordů. No a tak jsem rád, že nyní můžeme v ruce držet mapu Žďárských vrchů, navíc ještě aktualizovanou,“ dodal Vaněk.

 

Přejeme mnoho spokojených turistů

Společně s Petrem Hájkem popřáli mapě mnoho spokojených turistů. „Nechť tato mapa uvízne v batohu každého člena Klubu českých turistů i dalších příznivců,“ popřál Josef Vaněk. „Zajeďte se na Žďárské vrchy podívat, je tam opravdu nádherně. Tato mapa vám v tom pomůže,“ doplňil Petr Hájek.
Další rekord?

I my přejeme mapě, aby těšila všechny turisty, kteří podle ní vyrazí na výlet a uvidíme, třeba se jednou KČT mapy také objeví v České knize rekordů společně s naším nakladatelství.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram