CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Jste fanoušky hradů a zámků? Podívejte, jak vypadají z nebe

16. srpna 2023

Starostové a ředitelé, řadíte se mezi milovníky historických památek a rádi byste tuto svoji zálibu předali i důležitým návštěvám, jubilantům či studentům? Chtěli byste být připraveni na vše a z rukávu tahat originální dárky, které potěší každého obdarovaného?

Máme pro vás jednoduché řešení. Naše knihy leteckých fotografií vás vezmou na toulky Českem společně s našimi posádkami. Budete mít pocit, jako byste seděli vedle pilota a fotoaparát drželi ve vlastních rukou. Nyní navíc připravujeme knihu leteckých fotografií České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy, díky které poznáte středočeské památky z nebe!

Poznejte hrady a zámky Středních Čech z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známé historické památky i nenápadné zámečky. Z pohledu ptáků budete moci obdivovat například zámek Veltrusy, Hrad Okoř, zříceninu hradu Michalovice, nebude samozřejmě chybět ani zámek Konopiště a honosný hrad Karlštejn. Těšit se můžete i na pověsti a legendy u každého jednoho hradu, zámku, zříceniny či tvrze, které vás doslova pohltí.

Ukázka z připravované knihy České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy
Hrad Karlštejn

Zábava spojená s propagací

Největším benefitem jsou ale bezpochyby poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy
Hrad Křivoklát

Budete u vzniku knihy

Abyste byli v obraze, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy k vám dorazí náš rozvozce s hotovými knihami.

Ukázka z připravované knihy České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy
Zámek Liblice

Texty doplníme angličtinou

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budete v obraze

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Ukázka z připravované knihy České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy
Pražský hrad

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka z prezentací z knihy Moravské hrady a zámky z nebe
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka z prezentací z knihy Moravské hrady a zámky z nebe
Ukázka půlstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha České hrady a zámky – Jižní Čechy
Kniha České hrady a zámky – Jižní Čechy je velmi kvalitně provedena. Co se týče fotografií, výběru i popisku. Občané, kterým knihu dáváme jako dárek k jubileu si jí velmi rádi prohlíží a zpětná vazba je velmi pozitivní. Spolupráci s Vaší firmou hodnotím jako velmi příjemnou a pružnou. Připomínky jsou velmi rychle zapracovány a dohody platí. Kéž by takto skvělá spolupráce byla i pro jiné firmy vizitkou a krédem.

Hana Míková, starostka obce Mačkov

Kniha České hrady a zámky – Jižní Čechy
V průběhu celého procesu od objednání po dodání byla komunikace velmi příjemná a během přípravy jsem byl opakovaně dotazován k vyjádření připravovaného produktu, zda je toto právě to, co jsem si objednal a na čem jsme se společně domluvili. Vše proběhlo bez problémů a výsledek naší objednávky tedy České hrady a zámky - Jižní Čechy, které zdarma rozdáváme při životních jubileích našim občanům, případně vzácným návštěvám, které zavítají do naší obce.

Ing. Milan Kelich, starosta městyse Stádlec

Originalita za pár korun

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí? Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií hradů a zámků Středních Čech společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy
Zámek Kačina

Máme tu i speciální nabídku pro fajnšmekry – kniha na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu České hrady a zámky z nebe – Střední Čechy upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Spojte se s našimi kolegy!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra, kteří vám rádi předají všechny potřebné informace. K dispozici vám je Ing. Lubomír Sedlák na telefonním čísle +420 720 941 102 i e-mailu sedlak@cbs-cesko.cz a Lenka Forejtová na telefonním čísle +420 720 941 101 i e-mailu forejtova@cbs-cecko.cz.

Přímo v terénu vám budou k dispozici Ing. Lenka Dadoková (+420 606 850 322, dadokova@cbs-cesko.cz) a Martina Ondrášková (+420 602 301 931, ondraskova@cbs-cesko.cz), které se s vámi rády osobně setkají.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Lenka Forejtova

Lenka Forejtová

Lubomír Sedlák

Ing. Lubomír Sedlák

Lenka Dadoková

Ing. Lenka Dadoková

Martina Ondrášková

Martina OndráškováCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram