CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

I jižní okolí Prahy se dočká své knihy leteckých fotografií

3. února 2023

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, oceňujete důležitá životní jubilea, výbornou práci či studijní výsledky? A rádi byste darovali něco, co jen tak nezmizí a nezapadne mezi dalšími podobnými dárky? Pak sáhněte po originalitě, která vykouzlí úsměv na tváři!

Kdykoliv se s někým bavíme o naší práci, nejčastější reakce je: „Vy se máte, já bych se chtěl taky podívat, jak to u nás vypadá z letadla“. Sice nedokážeme všechny vzít na vyhlídkový let, můžeme jim ale zprostředkovat tento zážitek z bezpečí domova v připravované knize leteckých fotografií Praha západ z nebe - 1. díl!

Praha západ z nebe - 1. díl

Vystupte z řady

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Praha západ z nebe - 1. díl má mnoho co nabídnout.

Okolí Prahy jako na dlaní

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Černošice, Mníšek pod Brdy, Jílové u Prahy, ale i Jesenice či Slapy. V knize bude zahrnuto část území okresu Praha-západ.

Berounka
Řeka Berounka

Originální propagace zaujme širokou veřejnost

A právě takovou formu propagace vám nabízíme. Největším benefitem jsou totiž poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Zaujmete i zahraniční čtenáře

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Televizní vysílač Praha - Cukrák
Televizní vysílač Praha - Cukrák

Jako byste seděli s námi v redakci

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kladensko a Slánsko z nebe
Naše obec Bratronice se stala součástí projektu Kladensko a Slánsko z nebe. Počínaje prezentací a konče doručením vlastní publikace jsme byli velmi spokojeni s celkovým průběhem realizace. Naše zakázka byla s námi několikrát konzultována, zaznamenali jsme milé, vstřícné a profesionální jednání. Publikace je vhodným dárkem pro významné jubileum našich občanů a zároveň prezentací nejen naší obce, ale i blízkého okolí.

Miloslava Knížetová, starostka obce Bratronice
Slapy
Slapy

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Praha západ z nebe - 1. díl společně s článkem o vás vyjde na pouhých 419,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Máme tu i speciální nabídku pro náročné

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Praha západ z nebe - 1. díl upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Naše projektová manažerka je vám k dispozici

Projekt Praha západ z nebe - 1. díl startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu (kniha bude zahrnovat část území Praha-západ) a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou.

Ing. Lenka Dadoková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 606 850 322 i na e-mailu dadokova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Lenka Dadoková


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram