CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Hledáte originální dárek? Kniha České hrady a zámky z nebe - Severní Čechy potěší každého

22. srpna 2022

Hledáte originální dárek, který potěší každého? Máme ho pro vás!

  Starostové a ředitelé, čekáte důležitou návštěvu či se blíží narozeniny vašich jubilantů? Marně pátráte ve skříni a přemýšlíte, jestli je lepší dát jako pozornost lahvinku vína a nebo kalendář? A co takhle dát knihu, díky které se obdarovaní na chvíli vznesou do oblak?Neděláme si z vás legraci, opravdu je to možné. Naše knihy leteckých fotografií vás vezmou na toulky Českem společně s našimi posádkami. Budete mít pocit, jako byste seděli vedle pilota a fotoaparát drželi ve vlastních rukou. Nyní navíc připravujeme knihu leteckých fotografií České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy, díky které poznáte severočeské památky z nebe!

Poznejte hrady a zámky Severních Čech z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známé historické památky i nenápadné zámečky. Z pohledu ptáků budete moci obdivovat například Velké Březno, Sychrov, Bezděz, ale i Jablonné v Podještědí nebo Petrohrad. Těšit se můžete i na pověsti a legendy u každého jednoho hradu, zámku, zříceniny či tvrze, které vás doslova pohltí.

Spojení příjemného s užitečným

Největším benefitem jsou ale bezpochyby poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.
Abyste byli v obraze, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy k vám dorazí

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih:

Originální zážitek i pro cizince

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. Pokud byste chtěli mít svoji prezentaci ještě v jiném jazyce – například v němčině či polštině – zvládnou u Skřivánka i tento požadavek.

Už jsme vyfotili z letadla stovky hradů a zámků, podívejte se, jak jim to v našich knihách sluší

Slova chvály od zapojených partnerů

  Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.Jedná se o krásnou publikaci, která ukazuje krásy jižních Čech z pohledů, které není možné vidět při obvyklé návštěvě tohoto kraje. Publikace je velice vhodný a ceněný dárek při různých slavnostních setkáních a významných návštěvách v naší obci. Je dobře, že se někdo rozhodl takovouto knihu vydat a že se postupně, v uceleném souboru, zaznamenávají nejkrásnější místa celých Čech.  

Knihy které jsme doposud měli možnost shlédnout jsou velice příjemným artiklem pro jejich nádherné fotografie a příjemně sladěný text.
Knihy ve většině případů věnujeme jako pozornost k životním jubileím atd.
V naprosto všech případech se setkáváme s velice pozitivní reakcí. Knihy se prostě líbí.

Dovolte mi, abych Vám vyjádřila velmi pozitivní ohlas na publikaci „Pardubicko z nebe“, kde jsme se stali jedním z Vašich partnerů při finální realizaci. Dnes se nám kniha dostala do rukou a jsme z ní nadšeni! Líbí se i našim blízkým, vedení a akademikům! Publikace je velmi zdařilá, fotografie jsou moc pěkně zachycené, na některých fotografiích podbarvení podzimem je přímo mystické a atmosféra na nich odpovídá tomu, jak kraj od mala znám! Jen z trochu jiných pohledů 🙂 Bylo příjemné spolupracovat i s Vaším týmem, který je tvořen vstřícnými a zajímavými lidmi. Jsme rádi, že nám vyšlo vedení týmu vstříc a i když již bylo doslova jen několik málo hodin před uzavřením termínu, kdy jsme ještě mohli vstoupit do realizace, tak nám byl termín prodloužen! O to větší je naše překvapení, když se publikace vydařila excelentně! Poslouží nám jako skvělý dárek pro naše či zahraniční hosty ve vědeckém světě. Zároveň bychom chtěli uvést, že i chystání podkladů v rámci našeho partnerství a komunikace s týmem byly nesmírně plodné a vždy korektní. Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala celému realizačnímu týmu za profesionální spolupráci a péči, kterou jste nám věnovali a budeme se těšit v budoucnu na další!Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí? Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun. Kniha leteckých fotografií hradů a zámků Severních Čech společně s článkem o vás vyjde na pouhých 399,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete partnery jedinečného projektu, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce. Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 629,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav. Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Máme tu i speciální nabídku pro fajnšmekry – kniha speciálně na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Spojte se s našimi kolegy!

Projekt České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat prakticky celý Ústecký a Liberecký kraj. Pokud jste z této lokality, využijte tuto jedinečnou příležitost a zapojte se do knihy. Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery podle daného regionu, kteří vám rádi předají všechny potřebné informace.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

ORP Nový Bor, ORP Chomutov a ORP Litvínov

Lenka Forejtová tel.: +420 720 941 101 e-mail: forejtova@cbs-cesko.cz

okres Jablonec, ORP Frýdlant, ORP Rumburk a ORP Vansdorf

Ing. Lubomír Sedlák tel.: +420 720 941 102 e-mail: sedlak@cbs-cesko.cz

ORP Liberec

Martina Ondrášková tel.: +420 602 301 931 e-mail: ondraskova@cbs-cesko.cz

ORP Litoměřice, ORP Ústí n. L.

Jiří Dvořák tel.: +420 724 410 777 e-mail: dvorak@cbs-cesko.cz

ORP Louny

Ing. Lenka Dadoková tel.: +420 606 850 322 e-mail: dadokova@cbs-cesko.czCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram