CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Jak vypadalo Havlíčkobrodsko před 300 lety? Ponořte se do historie s unikátní Porovnávací mapou

19. června 2024

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, jistě to také znáte. Dobré obchodní vztahy, důležitá životní jubilea či studentské úspěchy je třeba odměňovat. Vyvstává ale otázka, co bude tím ideálním univerzálním dárkem? Lahev vína pro školáky je stejný nesmysl jako poukázka do hračkárny pro seniory. Proč tedy nemít v záloze hodnotný dárek, který jistě ocení obyvatel okresu Havlíčkův Brod i návštěvník tohoto regionu?

Naše porovnávací mapa je navíc dárkem, který přináší fascinující informace o proměnách Havlíčkobrodska za posledních 300 let. Je cennou edukační pomůckou pro zkoumání regionální historie a přináší větší porozumění toho, jak se utvářela současná podoba regionu.

Mapa bude doprovázena PRŮVODCEM PO REGIONU, což ji činí ještě cennějším a atraktivnějším dárkem pro každého, kdo má k danému regionu osobní vztah. Její význam a unikátnost ji předurčují k různým účelům - od oceňování nejlepších studentů ve školách, přes výjimečné dárky pro zaměstnance a obchodní partnery, až po vzácné jubilejní dary pro rodáky a významné hosty obce. Mapa se také může stát symbolickým darem při setkáních s představiteli jiných regionů.

Vyžijte příležitost, která se nebude opakovat, a staňte se součástí tohoto unikátního projektu. Právě nyní začínáme pracovat na Porovnávací mapě okresu Havlíčkův Brod, do jejíž tvorby se můžete zapojit i vy.

Porovnávací mapa Havlíčkobrodsko
Ukázka rozvržení exteriérové verze porovnávací mapy Havlíčkobrodsko

Porovnávací mapa jako stroj času

Porovnávací mapa představuje nejen fascinující historický dokument, ale i cennou edukační pomůcku, která umožňuje hlubší pochopení proměn kraje, měst a vesnic v průběhu tří století. Tato mapa je ideálním nástrojem pro zkoumání regionální historie, vhodným pro studenty, historiky, ale i širokou veřejnost s zájmem o minulost svého životního prostředí.

Toto dílo nadchne nejen svým obsahem, ale i moderními technologiemi. Díky aplikaci CBS MAP Explorer a technologii rozšířené reality se návštěvníci mohou na vlastní oči podívat, jak se krajina a osídlení měnila. Mobilní zařízení nad mapou oživí historické i současné prvky regionu, čímž zprostředkuje jedinečný zážitek.

Toto kartografické dílo, které spojuje historii s moderní technologií, představuje jedinečnou příležitost pro každého, kdo se chce dozvědět více o historii a vývoji svého regionu. Nabízíme tak nejen vzácný pohled do minulosti, ale i inspiraci pro budoucnost.

Bonus navíc - originální propagace

Největším benefitem pro Vás jsou poutavé články v Průvodci po regionu, který je součástí mapy. Zde můžete čtivou formou představit co je ve Vaší obci zajímavého, jak se zapojujete do regionálního dění, co jste za poslední roky vybudovali či jaké jsou Vaše úspěchy. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením redaktorky Radky Srněnské.

Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři.

Abyste si byli jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Buďte vždy na očích

Porovnávací mapa ve formě skládané mapy je ideálním dárkem pro každého obyvatele regionu. Toto umělecké dílo Vám ale zhotovíme do podoby reprezentativního obrazu na plátně, který zavěšený v zasedací místnosti nebo ředitelně právem ozdobí tyto prostory a zaujme každou návštěvu. Plátno má skrytý dřevěný rám a dodáváme ho ve standardním rozměru 150 x 100 cm.

Pro venkovní použití před obecní úřad nebo návštěvnicky frekventovaná místa se určitě sejde mapa na odolné hliníkové tabuli. Můžeme Vám je dodat včetně dřevěného stojanu se stříškou a patkami na upevnění do země.

Porovnávací mapa na plátně
Ukázka porovnávací mapy na plátně

Zajímavá pro vás bude i cena

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Porovnávací skládaná mapa Havlíčkobrodsko společně s článkem o vás vyjde na pouhých 119,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné mapy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme porovnávací skládané mapy našim zákazníkům e-shopu za 249,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka skládané porovnávací mapy s knižní přílohou

Vyhovíme vašim přáním

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme porovnávací mapu upravenou na míru podle vašich přání. Můžete mít vlastní obálku, vlastní prezentaci v mapě a bonusem bude porovnávací mapa katastru Vaší obce na druhé straně mapy s vyznačením Vaší polohy v mapě. Součástí bude i speciální text pro porovnání změn ve Vašem okolí za 200 let.

Porovnávací mapa katastru obce
Ukázka porovnávací mapa katastru obce

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Porovnávací mapy Havlíčkobrodsko startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Ale pozor, místo v průvodci je omezeno. Tato nabídka platí pro maximálně 50 obcí, 26 firem a 20 škol. Proto neváhejte a zapojte se do projektu ještě dnes.

Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou, která Vám vše vysvětlí. Radka Kabeláčová vám je k dispozici na telefonním čísle +420 737 492 828 i na e-mailu kabelacova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Radka Kabeláčová


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram