CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Duben v CBS Nakladatelství

9. května 2022

Další 360° videomapa je na světě! Poznejte Litoměřicko

Vítejte na Litoměřicku – v krajině rozmanité, v níž se nad polabskými rovinami tyčí špičaté kužely Českého středohoří a která je odedávna nazývána Zahradou Čech.

Vytvořili jsme nový čtyřdílný dokumentární film - 360° videomapu s názvem Litoměřicko –⁠ Zahrada Čech z nebe. Poznejte tento region zcela jiným způsobem - ve virtuální realitě. Pohodlně se usaďte a prohlédněte si celý seriál.

Dubnové novinky

Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Když se řekne Český ráj, zaplesá srdce nejednoho turisty, horolezce či romantika. Prolétněte se nad tímto nádherným kusem české země. Zjistíte, že ptákům a letcům máme co závidět.

Nepomuk a okolí z nebe

Prolétněte se s námi nad Nepomukem a jeho okolím. Ze země je tento region s překrásnými přírodními scenériemi okouzlující. Ale pohled z nebe předčí všechna očekávání!

Chomutov a okolí z nebe

Na straně jedné země odhalená, do níž se neúnavně zakusují obří rypadla, na straně druhé fascinující a podmaňující krása krušnohorských hřebenů a množství zajímavých památek. To všechno a mnohem více je krajina v okolí Chomutova. Poznejte ji z nebe!

Ručně malovaná cyklomapa Mělnicko dětem

Mělnicko je jako stvořené pro výlety na kole. Je protkáno spletitou pavučinou značených cyklotras a krásných cyklostezek, po nichž se směle můžou pustit také odvážlivci na in-line bruslích. Nahlédnete do historie regionu, vydáte se do tajemných hlubokých lesů s pohádkovými skalisky a zříceninami, při svém putování budete dozajista obdivovat zajímavé architektonické památky, z přenádherných rozhleden se vám naskytne jedinečný výhled do širého kraje, a pokud máte pro strach uděláno, zažít můžete i pořádnou dávku adrenalinu a dobrodružství. 

Ručně malovaná cyklomapa Kroměřížsko dětem

Kroměřížsko je krajem turistických cílů z mnoha různých soudků, ať už jde o zámeckou zahradu zapsanou na seznam UNESCO, poutní místo Svatý Hostýn anebo o nejseverněji položené vinice na Moravě. Poznejte decentní a zároveň magicky tajemnou Kroměříž s arcibiskupskou historií, kde panuje jedinečná atmosféra, Bystřici pod Hostýnem coby hlavní město ohýbaného nábytku, Holešov se zámkem, další zámky a zříceniny, rozhledny, westernové městečko a mnoho dalších jedinečných atraktivních cílů. Na Kroměřížsku se vám bude líbit!

Expedovali jsme i další krásný malovaný projekt na míru - malovanou mapu regionu obcí Pod Zemskou branou. K trhacím mapám jsme vyrobili i venkovní informační tabule. Již brzy Vám pomohou při poznávání okolí nádrže Pastviny.

PŘIPRAVUJEME

Ručně malovaná cyklomapa Přerovsko dětem

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Přerovsko dětem startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celý okres Přerov. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.
Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Zdeňka Čudovská je vám k dispozici na telefonním čísle +420 724 270 832 a nebo na e-mailu cudovska@cbs-cesko.cz.

České hrady a zámky z nebe – Východní Čechy

Projekt bude pokrývat prakticky celý Královéhradecký a Pardubický kraj a dokonce i část Vysočiny. Pokud jste z této lokality, neváhejte, využijte tuto jedinečnou příležitost a zapojte se do knihy.

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra, kteří vám rádi předají všechny potřebné informace:
Lenka Forejtová: tel.: +420 720 941 101, e-mail: forejtova@cbs-cesko.cz
Ing. Lubomír Sedlák: tel.: +420 720 941 102, e-mail: sedlak@cbs-cesko.cz

Velké Meziříčí a okolí z nebe

Kniha bude zahrnovat obce z SO ORP Velké Meziříčí. Zájemci z řad zdejších obcí a měst, škol, firem nebo farností se mohou spojit s naším regionálním projektovým manažerem. Petr Hájek vám je k dispozici na telefonním čísle +420 730 817 259 i na e-mailu hajek@cbs-cesko.cz.

Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Intenzivní práce pokračují i na knize o Tornádu, kterou připravuje společně s Jakubem Bartoníkem. Knihu připravujeme v šibeničním termínu a zpracovat
obrovské množství materiálu do smysluplné a zajímavé podoby prakticky během měsíce, je nesmírně náročné. Úkol jsme zvládli a máme nesmírnou radost, že kniha vyjde včas a budeme ji moci pokřtít na vzpomínkové akci v Mikulčicích přesně rok po této ničivé události.

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

Děti z obce Šimonovice malovaly obrázky do připravované cyklomapy Liberecko. Jejich obrázky byly slavnostně vystaveny na výstavě v nové obecní školce a my jsme mohli být přitom. Krásná akce plná krásných obrázků!

Duben tradičně aprílem a ten letos padl na páteční pracovní den. Apríl se musí pojmout netradičně a tak jsme si na firmě udělali "teplákový den" 🙂 Ten den byla i společná obchodnická porada s vyhlašování těch nejlepších za březen.

V dubnu jsme také po dlouhé době zrealizovali společný teambuilding v podobě bowlingovým turnajem. Souboj mezi dámským a pánským družstvem byl napínavý, ale holkám se nakonec podařilo vyhrát 🙂

Mezi netradiční, ale milé návštěvy patří jistě miminka našich kolegyň na mateřské dovolené nebo "firemních" pejsků.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram