CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Duben v CBS Nakladatelství

9. května 2022

Další 360° videomapa je na světě! Poznejte Litoměřicko

Vítejte na Litoměřicku – v krajině rozmanité, v níž se nad polabskými rovinami tyčí špičaté kužely Českého středohoří a která je odedávna nazývána Zahradou Čech.

Vytvořili jsme nový čtyřdílný dokumentární film - 360° videomapu s názvem Litoměřicko –⁠ Zahrada Čech z nebe. Poznejte tento region zcela jiným způsobem - ve virtuální realitě. Pohodlně se usaďte a prohlédněte si celý seriál.

Dubnové novinky

Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Když se řekne Český ráj, zaplesá srdce nejednoho turisty, horolezce či romantika. Prolétněte se nad tímto nádherným kusem české země. Zjistíte, že ptákům a letcům máme co závidět.

Nepomuk a okolí z nebe

Prolétněte se s námi nad Nepomukem a jeho okolím. Ze země je tento region s překrásnými přírodními scenériemi okouzlující. Ale pohled z nebe předčí všechna očekávání!

Chomutov a okolí z nebe

Na straně jedné země odhalená, do níž se neúnavně zakusují obří rypadla, na straně druhé fascinující a podmaňující krása krušnohorských hřebenů a množství zajímavých památek. To všechno a mnohem více je krajina v okolí Chomutova. Poznejte ji z nebe!

Ručně malovaná cyklomapa Mělnicko dětem

Mělnicko je jako stvořené pro výlety na kole. Je protkáno spletitou pavučinou značených cyklotras a krásných cyklostezek, po nichž se směle můžou pustit také odvážlivci na in-line bruslích. Nahlédnete do historie regionu, vydáte se do tajemných hlubokých lesů s pohádkovými skalisky a zříceninami, při svém putování budete dozajista obdivovat zajímavé architektonické památky, z přenádherných rozhleden se vám naskytne jedinečný výhled do širého kraje, a pokud máte pro strach uděláno, zažít můžete i pořádnou dávku adrenalinu a dobrodružství. 

Ručně malovaná cyklomapa Kroměřížsko dětem

Kroměřížsko je krajem turistických cílů z mnoha různých soudků, ať už jde o zámeckou zahradu zapsanou na seznam UNESCO, poutní místo Svatý Hostýn anebo o nejseverněji položené vinice na Moravě. Poznejte decentní a zároveň magicky tajemnou Kroměříž s arcibiskupskou historií, kde panuje jedinečná atmosféra, Bystřici pod Hostýnem coby hlavní město ohýbaného nábytku, Holešov se zámkem, další zámky a zříceniny, rozhledny, westernové městečko a mnoho dalších jedinečných atraktivních cílů. Na Kroměřížsku se vám bude líbit!

Expedovali jsme i další krásný malovaný projekt na míru - malovanou mapu regionu obcí Pod Zemskou branou. K trhacím mapám jsme vyrobili i venkovní informační tabule. Již brzy Vám pomohou při poznávání okolí nádrže Pastviny.

PŘIPRAVUJEME

Ručně malovaná cyklomapa Přerovsko dětem

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Přerovsko dětem startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celý okres Přerov. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.
Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Zdeňka Čudovská je vám k dispozici na telefonním čísle +420 724 270 832 a nebo na e-mailu cudovska@cbs-cesko.cz.

České hrady a zámky z nebe – Východní Čechy

Projekt bude pokrývat prakticky celý Královéhradecký a Pardubický kraj a dokonce i část Vysočiny. Pokud jste z této lokality, neváhejte, využijte tuto jedinečnou příležitost a zapojte se do knihy.

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra, kteří vám rádi předají všechny potřebné informace:
Lenka Forejtová: tel.: +420 720 941 101, e-mail: forejtova@cbs-cesko.cz
Ing. Lubomír Sedlák: tel.: +420 720 941 102, e-mail: sedlak@cbs-cesko.cz

Velké Meziříčí a okolí z nebe

Kniha bude zahrnovat obce z SO ORP Velké Meziříčí. Zájemci z řad zdejších obcí a měst, škol, firem nebo farností se mohou spojit s naším regionálním projektovým manažerem. Petr Hájek vám je k dispozici na telefonním čísle +420 730 817 259 i na e-mailu hajek@cbs-cesko.cz.

Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Intenzivní práce pokračují i na knize o Tornádu, kterou připravuje společně s Jakubem Bartoníkem. Knihu připravujeme v šibeničním termínu a zpracovat
obrovské množství materiálu do smysluplné a zajímavé podoby prakticky během měsíce, je nesmírně náročné. Úkol jsme zvládli a máme nesmírnou radost, že kniha vyjde včas a budeme ji moci pokřtít na vzpomínkové akci v Mikulčicích přesně rok po této ničivé události.

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

Děti z obce Šimonovice malovaly obrázky do připravované cyklomapy Liberecko. Jejich obrázky byly slavnostně vystaveny na výstavě v nové obecní školce a my jsme mohli být přitom. Krásná akce plná krásných obrázků!

Duben tradičně aprílem a ten letos padl na páteční pracovní den. Apríl se musí pojmout netradičně a tak jsme si na firmě udělali "teplákový den" 🙂 Ten den byla i společná obchodnická porada s vyhlašování těch nejlepších za březen.

V dubnu jsme také po dlouhé době zrealizovali společný teambuilding v podobě bowlingovým turnajem. Souboj mezi dámským a pánským družstvem byl napínavý, ale holkám se nakonec podařilo vyhrát 🙂

Mezi netradiční, ale milé návštěvy patří jistě miminka našich kolegyň na mateřské dovolené nebo "firemních" pejsků.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram