CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Darujte nevšední pohledy na Karvinsko z nebe

17. května 2023

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, lámete si hlavu, čím obdarovat své spoluobčany, žáky vaší školy či věrné zaměstnance? Chcete mít v rukávu něco originálního, co se jen tak nevidí? Z lahví vína a hrnků už byste si mohli založit vlastní sbírku? Tak darujte zážitek z letu v letadle nad krajinou, kterou tak dobře znáte!

Během let našeho působení se setkáváme s pozitivními ohlasy na knihy s leteckými fotografiemi. Většina obdarovaných totiž danou krajinu zná jako své boty, nicméně z pohledu ptáků objevují nová místa či poznávají stará dobrá zákoutí jinak. Buďte si tak jistí, že dárek v podobě fotografické knihy je trefou do černého. Tak pojďte do toho s námi a zapojte se do tvorby připravovaní knihy Karvinsko z nebe!

Pořiďte dárky, které neomrzí

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Karvinsko z nebe má mnoho co nabídnout.

Poznejte Karvinsko jinak

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Bohumín, Petřvald, Albrechtice či Chotěbuz, samozřejmě nebude chybět ani Havířov a samotná Karviná.

Ukázka z připravované knihy Karvinsko z nebe
Ukázka z připravované knihy Karvinsko z nebe

Představte se svému okolí originálně

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy Karvinsko z nebe
Český Těšín

Knihy si užijí i zahraniční čtenáři

Kniha bude psaná ve třech jazycích - češtině, angličtině a polštině. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budeme vás pravidelně informovat

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Třebíčsko z nebe
Spolupráce s CBS proběhla k naší naprosté spokojenosti. Všechny naše mnohdy nesnadné požadavky byly do puntíku splněny. A že jsme byly zákazníkem náročným dokládá například požadavek na pořízení extra leteckých snímků, které by zachycovali areály našich firem jako partnera knihy. Komunikace při grafických textových úpravách knihy proběhla rovněž bez problému a k naší naprosté spokojenosti.

Výsledkem je úžasná publikace, která dělá radost nejen nám, ale všem našim přátelům, obchodním partnerům a rodinám.

Luboš Bervida, jednatel Strojmont CZ, a.s. Želetava

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci.
Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Kniha "Moravský Krumlov a okolí z nebe" je jistě zajímavým a unikátním dárkem nejen pro místní občany, kteří v regionu většinou žijí celý svůj život, ale také pro hosty. Jde o netradiční a pro většinu občanů dosud neznámý pohled na svou rodnou ves a její okolí, které jinak dobře znají. Díky stručnému popisu jednotlivých lokalit, včetně anglického překladu, lze tuto knihu použít jako zajímavý dárek i pro přespolní a přeshraniční návštěvníky. Ta naše si našla cestu dokonce až na Nový Zéland.

Bc. Petr Příkazský starosta obce Miroslavské Knínice
Ukázka z připravované knihy Karvinsko z nebe
Zámek Petrovice

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Karvinsko z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Splníme vaše přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Opava a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Karvinsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Petr Friedel vám je k dispozici na telefonním čísle +420 605 865 826 i na e-mailu friedel@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Petr Friedel


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram