CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Darujte jedinečný pohled na Litomyšl

14. července 2023

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste pořídili originální dárek který potěší jubilanty ve vaší obci, studenty vaší školy či důležité obchodní partnery? Za roky svého působení jste již darovali lahve těch nejlepších vín, nástěnné kalendáře s nejrůznější tématikou i hrnečky a nejrůznější reklamní předměty? Chcete, aby právě ten váš dárek vystoupil z řady a vykouzlil na tváři obdarovaného upřímný úsměv a radost?

Darujte něco, co běžný člověk nezažije a nepozná. Darujte knihu leteckých fotografií míst, která tak dobře znají! Právě připravujeme knihu Litomyšl a okolí z nebe, která toto vše nabízí.

Objevte skryté krásy Litomyšlska

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Makov, Osík, Sloupnici, Morašice, Cerekvici nad Loučnou a chybět nebude ani Litomyšl.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe

Přilákejte nové návštěvníky

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy Litomyšl a okolí z nebe
Strakov

Nechybí ani angličtina pro zahraniční čtenáře

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Na vznik knihy budete dohlížet z povzdálí

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Třebíčsko z nebe
Spolupráce s CBS proběhla k naší naprosté spokojenosti. Všechny naše mnohdy nesnadné požadavky byly do puntíku splněny. A že jsme byly zákazníkem náročným dokládá například požadavek na pořízení extra leteckých snímků, které by zachycovali areály našich firem jako partnera knihy. Komunikace při grafických textových úpravách knihy proběhla rovněž bez problému a k naší naprosté spokojenosti.

Výsledkem je úžasná publikace, která dělá radost nejen nám, ale všem našim přátelům, obchodním partnerům a rodinám.

Luboš Bervida, jednatel Strojmont CZ, a.s. Želetava

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci.
Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Kniha "Moravský Krumlov a okolí z nebe" je jistě zajímavým a unikátním dárkem nejen pro místní občany, kteří v regionu většinou žijí celý svůj život, ale také pro hosty. Jde o netradiční a pro většinu občanů dosud neznámý pohled na svou rodnou ves a její okolí, které jinak dobře znají. Díky stručnému popisu jednotlivých lokalit, včetně anglického překladu, lze tuto knihu použít jako zajímavý dárek i pro přespolní a přeshraniční návštěvníky. Ta naše si našla cestu dokonce až na Nový Zéland.

Bc. Petr Příkazský starosta obce Miroslavské Knínice
Ukázka z připravované knihy Litomyšl a okolí z nebe
Horní Sloupnice

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Upravíme knihu podle vašich představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Karvinsko a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z připravované knihy Litomyšl a okolí z nebe
Litomyšl

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Litomyšl a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Ing. Jana Bartáková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 602 449 340i na e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Jana Bartáková
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram