CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Dárkové koše nebo láhev vína? Dochází Vám fantazie čím obdarovat jubilanty?

27. srpna 2021

Máte plný šuplík dárkových předmětů s logem Vaší firmy nebo znakem Vašeho města, které nejsou "in" a za které se vlastně stydíte? Nebaví Vás stále vymýšlet nové a nové dárky významným obchodním partnerům, které by byly dostatečně reprezentativní?

 

Víte, že až 80 % reklamních a dárkových předmětů skončí někde v zadní poličce skříně nebo se nepovšimnutě povalují na stole, až stejně skončí v koši?

Každý rok si většina starostů obcí, ředitelů škol nebo majitelů firem a jejich marketingového oddělení lámou hlavu, co pořídit jako poděkování jubilantům, čím potěší rodiče při vítání občánků, co darují na památku absolventům škol nebo zahraniční delegaci či významným obchodním partnerům na Vánoce.

Pokaždé je to stejné, nemáte čas a ani fantazii, výběr vhodných dárků je omezený a nakonec, stejně jako loni, zvítězí dárkový koš nebo láhev vína ke které musíte ještě vymyslet etiketu.

A ta slavnostní chvíle předávání dárku je pak nedůstojná, strojená, bez radosti a nadšení a Vám zůstane jen pocit hořkosti, že jste v ten významný okamžik nebyli dostatečně reprezentativní.

[dsm_text_divider header="Řekněte to knihou" divider_weight="2px" _builder_version="4.10.4" _module_preset="default" header_level="h2" header_font="|||on|||||" global_colors_info="{}" custom_margin="76px|||||"][/dsm_text_divider]

Nezoufejte, s řešením vám pomůžeme my!

  Obdarujte své spoluobčany, studenty, zaměstnance i obchodní partnery originální knihou leteckých fotografií jihočeských hradů a zámků - knihu krásných fotografií ve které se o Vás píše! Knihou ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE - JIŽNÍ ČECHY! Víme už několik let, co naši práci děláme, že letecké fotografie přitahují všechny jako magnet. Při pohledu na ně se v každém z nás ozve touha vzlétnout jako pták a podívat se na ten svůj milovaný kout země úplně jiným způsobem. Je to hřejivý pocit svobody, pocit vzrušení při objevování nepoznaného, je to láska k místu na zemi, kde jste se narodili a prožili kus života, jsou to vzpomínky na krásné chvíle, které jste tam zažili. A tyto zážitky teď Vy můžete poskytnou sobě i těm druhým v podobě originálního dárku.

Bez práce budete mít koláče

  Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií hradů a zámků Západních Čech. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Připravovaná kniha ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE – JIŽNÍ ČECHY má mnoho co nabídnout. Dělí na dvě části - první autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu – čtyři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu. V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři. Zrealizovat originální a přitom osobní dárek nebylo nikdy jednodušší.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih:

Co partnerstvím získáte?

  • hodnotný a originální dárek pro své jubilanty, absolventy, zastupitele nebo obchodní partnery, který rozhodně neskončí v koši,
  • stanete se součástí jedinečné knihy představující okouzlující dominanty jihočeských hradů a zámků,
  • zajímavou formu propagace sebe a své práce,
  • s prezentací nebudete mít žádné starosti - na základě Vašich informací ji vytvoří náš kreativní tým textařů a textařek,
  • kniha vyjde ve dvou jazycích - v češtině a angličtině, oslovíte i Vaše zahraniční partnery. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace vaší prezentace,
  • dobrý pocit z dobře vykonané práce a z nadšení obdarovaného, který v knize uvidí netradičním pohledem ptáků a pilotů svá oblíbená místa.

Hrady a zámky na pokračování

  Kniha vychází v edici Česko z nebe a je dalším pokračováním úspěšných knih Moravské hrady a zámky z nebe, Slezské hrady a zámky z nebe a České hrady a zámky u nebe - Západní Čechy, která vyjde na konci letošního roku. V edici Česko z nebe vyšlo od roku 2017 téměř 90 publikací ukazující netradiční pohled na naši krásnou krajinu. Edice drží několik rekordů jako Nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky ČR. Navíc knihy Pelhřimovsko z nebe a Jihlavsko z nebe získaly ocenění Nejkrásnější kniha Vysočiny. Jako většinu našich leteckých knih zpracováváme i České hrady a zámky z nebe ve spolupráci s našimi partnery, kterými jsou obce, města, školy a významné firmy regionu. Připravovaná kniha České hrady a zámky z nebe – Jižní Čechy má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají hrady a zámky jižních Čech z ptačí perspektivy a nebo narazí na zajímavé místo, které stojí za výlet. Dalším bonusem jsou připojené pověsti k jednotlivým památkám. Dozvíte se tak i spoustu zajímavostí. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí jižních Čech.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Slova chvály od zapojených partnerů

  Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.Chtěla bych tímto poděkovat za skvělou spolupráci při přípravě knihy Havlíčkobrodsko z nebe a vynikající způsob jejího zpracování. Byla jsem mile překvapena kvalitou samotných leteckých snímků, které jsme si objednali, tak celkovým zpracováním knihy. Naskytl se nám nový a jedinečný pohled na naši vesnici a okolní krajinu.Dovolte mi, abych Vám vyjádřila velmi pozitivní ohlas na publikaci „Pardubicko z nebe“, kde jsme se stali jedním z Vašich partnerů při finální realizaci. Dnes se nám kniha dostala do rukou a jsme z ní nadšeni! Líbí se i našim blízkým, vedení a akademikům! Publikace je velmi zdařilá, fotografie jsou moc pěkně zachycené, na některých fotografiích podbarvení podzimem je přímo mystické a atmosféra na nich odpovídá tomu, jak kraj od mala znám! Jen z trochu jiných pohledů 🙂 Bylo příjemné spolupracovat i s Vaším týmem, který je tvořen vstřícnými a zajímavými lidmi. Jsme rádi, že nám vyšlo vedení týmu vstříc a i když již bylo doslova jen několik málo hodin před uzavřením termínu, kdy jsme ještě mohli vstoupit do realizace, tak nám byl termín prodloužen! O to větší je naše překvapení, když se publikace vydařila excelentně! Poslouží nám jako skvělý dárek pro naše či zahraniční hosty ve vědeckém světě. Zároveň bychom chtěli uvést, že i chystání podkladů v rámci našeho partnerství a komunikace s týmem byly nesmírně plodné a vždy korektní. Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala celému realizačnímu týmu za profesionální spolupráci a péči, kterou jste nám věnovali a budeme se těšit v budoucnu na další!Děkujeme za spolupráci, kniha je nádherná, věřím, že každý, kdo ji dostane, vzdychne nad krásou naší krajiny. Darovala jsem jednu a už se tak stalo, kniha je až v Americe. Předejte prosím velké díky kolegům, kteří se na vzniku podíleli.

Děkujeme za vaši krásnou knihu, kterou rádi věnujeme jako originální dar našim jubilantům v obci, i významným návštěvám. Vždy má kladný ohlas a je velmi oblíbená. Mám radost a je mi ctí, že jsme dostali možnost se na tvorbě této krásné publikace podílet.
Osobně ráda listuji nádhernými fotografiemi a poznávám naši krásnou vlast i Slovensko z výšek, tak, jak ji jinak nemám možnost vidět. Je to balzám na duši. Také se nechávám inspirovat k výletům do oblastí, které mě nikdy jinak ani nenapadlo poznávat. Děkuji a přeji spoustu dalších krásných záběrů.

Reakce na FB Česko z nebe na info o připravované knize ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE - ZÁPADNÍ ČECHY:
Už se těším až vyjde, určitě objednám, mám již čtyři knížky a musím říct, že to paráda vidět všechny ty hrady, zámky a města z ptačí perspektivy, velký dík všem, kteří to pro nás, neletavce dělají

[dsm_text_divider header="Ukázky fotografií z připravované knihy" divider_weight="2px" _builder_version="4.10.4" _module_preset="default" custom_padding="||7px|||" global_colors_info="{}"][/dsm_text_divider]

Zapojte se i Vy

  Projekt knihy České hrady a zámky z nebe – Jižní Čechy startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat okresy České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor a Pelhřimov. Pokud jste z některého uvedeného regionu, využijte tuto jedinečnou příležitost a staňte se součástí knihy. Po ukončení kampaně již chystáme knihu do tisku a další knihu z tohoto regionu budeme připravovat až za několik let. Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra, kteří Vám rádi vše vysvětlí a doporučí nejvhodnější typ prezentace. Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

PS: Něco navíc – Kniha na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme danou regionální knihu upravenou na míru podle přání partnera. V knize pro partnera na míru, můžete mít vlastní logo a fotografii na přední straně obálky a také vlastní fotografie v mozaice na zadní straně obálky, vlastní věnování v úvodu knihy nebo vlastní úvodní slovo.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram