CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Další malovaná cyklomapa dětem bude z Olomoucka

7. ledna 2022
I když kola máte možná už zazimované ve sklepě, další sezóna je téměř za dveřmi. Připravte se na ni a zapojte se do originálního projektu ručně malovaná cyklomapa Olomoucko dětem!

Tip na cyklovýlet

Litovelské Pomoraví – Vydejte se proti proudu Moravy

celková délka trasy: 22 kilometrů Trasa povede po Moravské stezce (51). Od IC Olomouc se vydáte ul. Riegrovou na nám. Národních hrdinů, ul. Legionářskou přes křižovatku ul. Studentské a Hynaisovy na parkoviště, přes které již vede Moravská stezka (51). Kolem Androva stadionu, přes křižovatku a dále vás již čeká bezpečná pohodová cyklotrasa až k přírodnímu koupališti Poděbrady. Následně přes obec Horka nad Moravou budete pokračovat po značených stezkách Litovelským Pomoravím. Celá trasa měří 22 km až do města Litovle. Vy si trasu můžete libovolně upravit podle svých možností. Jako jedna z mnoha variant je možné se u náhonu v Hynkově otočit zpět a do Olomouce se vrátit přes Příkazy, kde je Hanácký skanzen.

Zajímavosti regionu na jednom místě

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování rodinných cyklovýletů s dětmi. V přední mapové části naleznete vyznačené cyklostezky regionu Olomoucka včetně zajímavostí, které stojí za návštěvu. Ať už jde o historické památky, kostely, rozhledny, ale i památníky, sochy či například zajímavé mosty. A to vše na ručně malované mapě, kterou zpracovali naši malíři a grafici. O kartografickou správnost se starají naši partneři z Klubu českých turistů.

Zapojte děti z vaší obce

Z druhé strany se pak můžete těšit na povídaní o regionu Olomoucka, které jednoduchým a hravým způsobem představí dětem toto území a naláká je k jeho poznávání. Samozřejmě nesmí chybět ani vybrané cyklotrasy včetně výškového profilu, popisu náročnosti a trasy. Vedle toho zde naleznete i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které se do projektu zapojily. A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky malých umělců. Pokud byste nenašli toho pravého umělce, nemusíte se obávat. V každém regionu spolupracujeme se základními uměleckými školami, jejichž děti obrázky případně připraví za vás. Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi z vaší obce, ale i originální dárek pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní vaše informační centrum.

Cyklomapa ve stojanu do každé obce

Zaujali jsme vás? Pak vězte, že toho je ještě mnohem více. Článek o vaší obci, městě, škole a nebo firmě napíše naše šikovná textařka tak, aby zaujal i ty nejmenší čtenáře. Vedle toho vám ale nabídneme tuto mapu i na plastové nebo hliníkové tabuli a dokonce i se stojanem. Vy už jen stojan s mapou usadíte na to správné místo a budete se těšit z toho, jaký bude o mapu mezi lidmi zájem. Samozřejmostí jsou i mapy skládané, které se vejdou do batůžku každého správné cyklisty. Nalákáte tak mnoho nových turistů a dostanete se do povědomí široké veřejnosti.Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Chrudimsko dětem!

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených cykloturistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z vás budeme mít dostatek času. Připravovanou malovanou Cyklomapu Olomoucko dětem vám představí regionální projektová manažerka Bc. Zdeňka Čudovská. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 724 270 832 a nebo prostřednictvím e-mailu cudovska@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky. Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram