CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Další knihu z nebe bude mít Broumovsko

8. března 2022

Připravujeme knihu leteckých fotografií z mikroregionu Broumovsko - BROUMOVSKO Z NEBE

Pohodlně se usaďte a objevte společně s námi malebný kout naší země z nebe. V půvabné krajině Broumovska můžete obdivovat místa s divokou přírodou, skalní města a přírodní unikáty. Impozantní pískovcové skály a sklaní města, množství skvostných barokních památek, malebné obce a města, úrodná Broumovská kotlina sevřená věncem hor a lesů. To a mnohem více uvidíte v připravované knize leteckých fotografií Broumovsko z nebe.

Věděli jste, že…

  • největší zajímavostí obce Bezděkov nad Metují jsou studny zvané „Haltýře“ či „Džbery“ z roku 1862, které byly v roce 2000 rekonstruovány?
  • v roce 1847 na území obce Křinice dopadl meteorit?
  • novogotická bývalá poutní kaple Panny Marie Pomocné v obci Vernéřovice stojí na místě Vernéřovického zázraku? U studánky se prý zastavila unavená hraběnka, která špatně viděla. Když si opláchla obličej i oči vodou ze studánky, zázračně se jí vrátil zrak. Na znamení díků na místě nechala postavit kapli, ke které vedla i Křížová cesta.
  • v městyse Machov se nachází chráněná památná lípa malolistá, zvaná Šrůtkova lípa? Odhadovaného stáří stromu je 500 let, obvod kmene 688 cm a výška 24 m. Je to nejstarší strom celého regionu.

Pořiďte si originální dárek

Chcete překvapit zastupitele vaší obce, obchodní partnery, žáky vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavou, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci či jako krásnou upomínku? Nechcete dokola kupovat lahve vína? Věnujte jim knihu leteckých fotografií Broumovsko z nebe!

Poznejte každou obec Broumovska z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. V knize Broumovsko z nebe si vychutnáte pohledy na všechny obce regionu Broumovska. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy PR texty zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Broumovska a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace. Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z SO ORP Hranice - HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Získejte krásnou propagaci bez práce

Nemusíte se bát, nebudeme po vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se vaše obec liší od ostatních, co je na vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Mezinárodní kniha pro každého

Kniha bude vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Spojte se s regionálním projektovým manažerem

  Projekt Broumovsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Mgr. Kateřina Pourová je vám k dispozici na telefonním čísle +420 604 180 134 nebo na mailové adrese pourova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram