CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Co nám přinesl duben?

5. května 2021

Nové knihy, které jsme vydali v dubnu

Dalším krajem, který má všechny své okresní knihy "z nebe" je Ústecký. Poslední knihou do jeho mozaiky, která vyšla právě v dubnu, je LOUNSKO Z NEBE.
V dubnu se také čtenáři dočkali aktualizovaného vydání knihy fotografií ČAROVNÉ ČESKO, která byla téměř hned po vydání v prosinci 2020 vyprodaná.

LOUNSKO Z NEBE

Lounsko je region, který dokáže překvapit doslova na každém kroku. Ať už pohlédnete na historická centra Loun nebo Žatce, bájný vrch Rubín, zámecká sídla v čele s Petrohradem nebo Stekníkem či na nádherné scenérie, které dokáže vykouzlit jen příroda, vždy najdete něco, co potěší vaše zraky i srdce. Dopřejte si prostřednictvím této knihy malý výlet nad Lounskem. Nabídne vám tak trochu jiné poznání tohoto velmi zajímavého regionu. A věříme, že budete mile překvapeni a potěšeni.

ČAROVNÉ ČESKO

Koncem roku 2020 vyšla první kniha „čarovné“ edice Čarovné Česko. Že je kniha úspěšná dokazuje i to, že byla během krátké doby vyprodaná. Nyní vychází její 1. aktualizované vydání. Kniha má oproti původnímu vydání novou obálku. V knize si prohlédnete kouzelné fotografie z celé České republiky pohledem desítek nejlepších fotografů, kteří ten svůj kus domoviny znají nejlépe. Kniha vás provede čarovným Českem od svěžího jara přes slunečné léto a barevný podzim až po bílou zimu.

Křest na Valašsku jedině slivovicí!

Omezení kvůli pandemii nám stále nedovolí pokřtít nové knihy při nějaké pěkné společenské akci a tak pokračujeme v komorních online křtech.

Novou knihu Valašské Klobucko z nebe jsme se vydali pokřtít přímo na rozhlednu Královec, která je také na obálce. Rozhledna stojí od roku 2006 nad Valašskými Klobouky a je označována třemi názvy: Na Finiši, U Cyrila Bureše i rozhledna Královec. Ať tak či tak uvidíte odtud jižní Valašsko jako na dlani. A jako na dlani budete mít region Valašských Klobouk i díky naší knize!

Jaké knihy chystáme?

U knih ještě chvilku zůstaneme. V dubnu jsme nastartovali 2 nové projekty knih, které vyjdou do Vánoc a které, jak věříme, potěší spoustu čtenářů a milovníků fotografií.

První je projekt knihy čarovných fotografií ČAROVNÁ PRAHA. 

A druhá kniha je z rodiny knih leteckých fotografií hradů a zámků - České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy.

Na mapy nezapomínáme

V loňském roce vyšla první mapa nové edice ručně malovaných cyklomap – Cyklomapa Kladensko dětem. Nyní vychází další mapa u okresu Chrudim - Cyklomapa Chrudimsko dětem.

S mapou nám pomohli žáci základních a základních uměleckých škol z Chrudimska. Že je práce pro malovanou cyklomapu Chrudimska bavila dokazuje i to, že uspořádali výstavu svých prací. A neodradilo je ani to, že jsou výstavy uzavřené pro veřejnost, uspořádali výstavu virtuální!

My jsme na této krásné akci mapu rovnou i pokřtili 🙂

Ručně malovaná cyklomapa Chrudimsko dětem

CHRUDIMSKO JE KRAJINA STVOŘENÁ K VÝLETŮM
Přívětivá krajina Železných hor je ideální pro malé i velké výletníky na kole, protože zde nic není vysoko ani daleko a všechno máte takřka na dosah ruky. Skanzeny, muzea, vápenky, staré mlýny, naučné stezky střídají stavby dávných věků a nejrůznější výstavy vám představí zdejší bohaté řemeslné tradice jako například hrnčířství a výrobu loutek a hraček. Odpočinout si můžete v okolí přehrady Seč, kde na vás čekají i mnohé adrenalinové zážitky.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram