CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Česko z nebe Exclusive

18. ledna 2021

Česko z nebe Exclusive

Letos v únoru slaví česká firma CBS Nakladatelství 10 let. Rozhodli jsme se proto obdarovat nejen vás, naše věrné fanoušky a partnery, ale i sebe a u této příležitosti vydáváme jedinečnou reprezentativní knihu Česko z nebe Exclusive.

Ty nejlepší letecké záběry

Letecká kniha Česko z nebe Exclusive obsahuje ty nejlepší záběry na naši vlasti z pohledu ptáků. Nádherné až dech vyrážející letecké záběry našeho malebného Česka vás provedou těmi nejkrásnějšími zákoutími. Překrásná příroda a hory, úchvatné hrady a zámky. To je jen zlomek toho, co všechno Česko může nabídnout.

Větší formát a dárkový přebal

Jako první čtenáře zaujme formát a přebal samotné knihy. Oproti všem našim předchozím titulům jsme se rozhodli poskytnout více místa pro fotografie a i z toho důvodu je samotný formát knihy větší než jste zvyklí. Navíc knih doplňuje papírový přebal, jehož součástí je i výřez siluety České republiky,

Jelikož kniha mapuje celou naši zemi, nesmí v úvodní části chybět ani povídání o státních symbolech či samotný příběh Česka, kde se v krátkosti dozvíte o nejzásadnějších milnících české historie. Následně si v obsahu i na přehledné mapě můžete zběžně prohlédnout, jaké všechny lokality jsou k prohlédnutí.

Více jak 230 fotografií a texty v 6 jazycích

Následuje více jak 230 jedinečných fotografií míst jako je například Hluboká nad Vltavou, Kladruby, Františkovy Lázně, Pardubice, Břeclav a nebo Kokořín. Každá fotografie je navíc doplněna o krátké výstižné popisky včetně autora fotografie v celkem šesti jazycích.
Šestijazyčně je ostatně vyvedena celá kniha – vedle češtiny se jedná o angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu a čínštinu. Kniha je tak ideálním luxusním dárkem pro zahraniční partnery či návštěvníky z celého světa.

Tak si užijte Česko z nebe, protože takto ho ještě neznáte. 

Kniha bude dostupná nejdříve od 2. února 2021, kdy právě slavíme naše 10. narozeniny. Věříme, že díky této knize ho budete milovat ještě víc než doteď.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram