CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Červenec v CBS Nakladatelství

4. srpna 2021

Červenec nejen ve znamení dovolených

Koncem června zasáhlo některé moravské obce devastující tornádo. Také jsme přiložili ruce k dílu a jeli jsme pomáhat do tornádem poničené obce Lužice. Místo obvyklé práce za počítačem jsme v pátek vyrazili na brigádu a pomáhali s obnovou vinic. Jsme rádi, že jsme se krom finančního příspěvku mohli zapojit i fyzickou prací a přispět tak aspoň trošku k obnově obce.

Velká letní soutěž pro starosty stále běží

V CBS ale žijeme i radostnějšími událostmi. Těší nás, že v rámci Velké letní soutěže s malovanou mapou dostáváme od starostů velké množství fotografií stojanů s mapou i milých zpráv o tom, jakou jim tyto stojany nebo i skládané mapy dělají dobrou službu. Děkujeme!
Stále se ještě můžete do soutěže zapojit a vyhrát pro svou obec letecké fotografování, uvítací tabuli nebo obraz na plátně. Více informací o soutěži

Červencové novinky

Severozápadní Plzeňsko z nebe

Prolétněte se nad regionem rozmanitým, v němž se krásy přírodní snoubí s těmi člověkem vytvořenými. Při pohledu z nebe zjistíte, co všechno zůstává skryto před zraky běžného turisty.

Příbramsko z nebe

Prolétněte se nad krajem stříbrných, rudných a uranových dolů, výjimečných architektonických památek a hlubokých brdských lesů. Příbramsko se vám nyní představí tak, jak jej mohou vidět pouze ptáci a piloti.

Malovaná cyklomapa Náchodsko dětem

Náchodsko je nádherně zvlněná krajina, protkaná romantickými skalními městy, historickými skvosty i ojedinělými vojenskými bunkry. A také sítí značených cyklotras a cyklostezek, které k těm nejzajímavějším skvostům vedou. Budete zdolávat kopečky a odměnou vám za to budou dechberoucí výhledy do malebných údolí místních řek. A také příjemné zastávky na místech známých i neznámých, která se zapsala do české historie a které malé i velké návštěvníky vítají s otevřenou náručí.

Co chystáme nového?

Připravujeme knihu Frýdek-Místek a okolí z nebe

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi na vzdušnou plavbu. Prolétnete se nad krajinou, kde pramení nejvýznamnější řeky této oblasti – Ostrava a Morávka s Mohelnicí, na malebná městečka a vesničky pak dohlíží majestátní Lysá hora. Přesné takový je Frýdek-Místek a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Frýdek-Místek a okolí z nebe.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram