Červenec v CBS Nakladatelství

1. 08. 2022Co se děje v CBS

19. narozeniny Vydavatelství CBS

Naši kolegové na Slovensku oslavili 7. července své 19. narozeniny.

Začátky byly skromné – v roce 2003 probíhala vydavatelská práce za malým stolem a starým počítačem v ložnici třípokojového šéfova bytu ve Velkém Krtíši. Šéf byl dlouho sám obchodníkem, sekretářkou, fakturantem, fotografem, koordinátorem výroby i rozvozcem.
Dohromady s jedním malířem a jedním grafikem začínají vydávat první ručně malované mapy regionů Slovenska a právě 7. 7. 2003 získávají prvního partnera první malované mapy – toto datum se považuje za narozeniny vydavatelství.
Co se všechno CBS za těch 19 let podařilo si můžete přečíst ZDE

Firemní letecký den

Jsme společnost, která nabízí letecké snímkování a proto každoročně pro kolegy pořádáme firemní letecký den, aby si i např. grafik, fakturantka, obchodní manažer nebo koordinátorka mohli vyzkoušet práci leteckého fotografa nebo se jen proletět nad „svým“ regionem. V červenci jsme podnikli firemní letecký den na letišti Štípa a Vysoké Mýto v rámci měsíční obchodnické porady.

Letecký firemní den v CBS Nakladatelství

Červencové novinky

Čarovné Žďárské vrchy

Žďárské vrchy nejsou horami v pravém slova smyslu, přesto v mnohém předčí jejich majestátní krásu. Jsou divoké a přitom vlídné, spoutají vás a zároveň vám dodají pocit nekonečné svobody. Ošálí vás a ponechají vám vědomí vlastní obyčejnosti ve srovnání s krajinou, které právem náleží označení ČAROVNÁ.
Čarovné Žďárské vrchy

Ručně malovaná cyklomapa Zlínsko dětem

Zlínsko je region doslova propletený pavučinou krásných cyklostezek a značených cyklotras, které vás dovedou k zajímavým místům. Po řadě z nich se budou moct vydat také odvážlivci na koloběžkách nebo bruslích. Některé z tras vás seznámí s historií Zlínska a jeho obyvatel, další vás zavedou na maličkou chvíli do cizích krajin a z jiných se budete moci kochat roztodivnými úkazy přírody.
Ručně malovaná cyklomapa Zlínsko dětem

360° videomapa Českolipsko – Máchův kraj z nebe

Vítejte v krajině mnoha krás a mnoha tváří, v krajině tajemné, zasněné a okouzlující. V krajině, jejíž jedné části se přezdívá severočeská Riviéra a ta druhá je nazývána Máchovým krajem – na Českolipsku. Vytvořili jsme jedinečný pětidílný dokumentární film – spolu s námi se proletíte nad rozlehlými lesy a hlubokými skalnatými roklemi, nad skalními vyhlídkami, tajuplnými hrady i jásavě se třpytícími hladinami rybníků, pohledem ptáků poznáte místa, kudy chodíval nekorunovaný král všech romantiků Karel Hynek Mácha.
360° videomapa Českolipsko – Máchův kraj z nebe

PŘIPRAVUJEME

Luhačovské Zálesí z nebe.

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Luhačovské Zálesí z nebe má mnoho co nabídnout. Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Velký Ořechov, Petrůvku, Kaňovice, samozřejmě nebude chybět ani Slavičín a v neposlední řadě Luhačovice.

Zájemci o partnerství z řad obcí, škol, farností a firem mohou kontaktovat naši regionální projektovou manažerku Mgr. Barboru Krajčovou na telefonním čísle +420 732 172 208 nebo e-mailu .

Luhačovské Zálesí z nebe

Pin It on Pinterest

Share This