CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

CBS Nakladatelství: Stříbrný vítěz v anketě Férový zaměstnavatel Zlínského kraje

18. září 2023

Ne každý den se může někdo chlubit tím, že je jeho firma mezi nejlepšími zaměstnavateli v kraji. Ale když se to stane, je to něco, co stojí za povšimnutí a oslavu. CBS Nakladatelství si může právě teď tleskat, protože získalo druhé místo v prestižní anketě Férový zaměstnavatel Zlínského kraje. A to je něco, co bychom rádi sdíleli se světem.

CBS Nakladatelství: Stříbrný vítěz v anketě Férový zaměstnavatel Zlínského kraje

Anketa Férový zaměstnavatel Zlínského kraje je každoroční událostí, která ocenění ty firmy, které prokazují mimořádný zájem o blaho svých zaměstnanců. Tato anketa je založena na hodnocení různých aspektů pracovního prostředí, včetně pracovních podmínek, odměn, benefitů, možností vzdělání a dalších faktorů, které přispívají k celkovému pocitu spokojenosti zaměstnanců.

CBS Nakladatelství je jedním z těch, kteří se poprvé zapojili do tohoto poměřování sil a kvality zaměstnavatelů. A jak se ukázalo, bylo to rozhodnutí, které se vyplatilo.

Co je na tomto úspěchu tak významné? Může to být to, že jsme se v našem prvním ročníku hned zaradovali ze stříbrné příčky? Nebo to, že nás to motivuje k důslednému zlepšování našich pracovních podmínek a k budování silné a spokojené pracovní skupiny? Možná je to všechno dohromady.

Víte, jak se říká: "Jednou je náhoda, dvakrát je shoda, třikrát je zákon." Ačkoli jsme ve svém prvním roce získali stříbrnou medaili, nebereme to jako náhodu. Bereme to jako výzvu. Chceme pokračovat v tom, co děláme dobře, a zlepšovat se tam, kde je to potřeba. Chceme být tím zákonem. Není náhodou, že jsme se dostali na druhé místo. Je to důsledek našeho závazku být nejen úspěšnými v našem oboru, ale také být férovými a ohleduplnými zaměstnavateli. Jako firma se snažíme být více než jen místem, kde lidé přijdou, odpracují svých osm hodin a odejdou. Chceme být místem, kde se lidé cítí ceněni, kde mohou rozvíjet své dovednosti a kde mohou dosáhnout svých profesionálních cílů.

Toto ocenění je pro nás potvrzením, že jdeme správným směrem. Ale nezastavíme se tady. Budeme pokračovat v naší cestě za stále lepšími pracovními podmínkami a spokojeností našich zaměstnanců. Protože víme, že naši zaměstnanci jsou naše největší síla.

Děkujeme anketě Férový zaměstnavatel Zlínského kraje za toto ocenění a těšíme se na další roky neúnavného snažení být tím nejlepším zaměstnavatelem, jakým můžeme být. A samozřejmě děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří dělají CBS Nakladatelství tím, čím je dnes. Bez vás by to nebylo možné.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram