CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Na veletrhu v Brně jsme křtili i navyšovali

6. února 2020

Prvním veletrhem roku 2020 byl Regiontour, který se konal od čtvrtka 16. ledna až do neděle 19. ledna na brněnském Výstavišti.

Hned po Vánocích a bujarém Silvestru jsme tak museli rychle naskočit zpátky, abychom Vám mohli přivést všech našich 45 titulů knih s leteckými fotografiemi a nespočet malovaných map. Vše se vydařilo, ostatně to jste mohli sledovat na našich Facebookových stránkách.

Podívejte se video z veletrhu

První veletržní den byl určený pro odbornou veřejnost. Setkali jsme se tak s našimi partnery z řad starostů a ředitelů.
A nebyli bychom to my, kdybychom si pro návštěvníky nepřipravili nějakou akci, konkrétně český křest knihy 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. Do Brna nás přijeli podpořit i Náčelník Milan Paprčka a spoluautor knihy Bohuš Schwarzbacher. Společně s nimi na pódiu knihu pokřtil i prezident Agentury Dobrý den Miroslav Marek, symbolicky typickým brněnským pivem.

Po celý veletrh jsme měli pro návštěvníky připravenou akci 1+1 kniha zdarma a 2+1 mapa zdarma, aby tak mohli udělat radost sobě a třeba i svým blízkým.

V sobotu jsme se se zástupci Agentury Dobrý den sešli na pódiu ještě jednou, a to při navýšení rekordu. V České knize rekordů už nějaký ten pátek jsme. Začali jsme s rekordem „Nejrozsáhlejší kolekce map s největším počtem ručně malovaných objektů.“ Jak jsme se začali více soustředit na knihy leteckých fotografií, dostali jsme se do Knihy rekordů i podruhé s rekordem „Nejrozsáhlejší série knih s leteckými fotografiemi.“ A právě tento rekord jsme na brněnském veletrhu navýšili.

CBS Nakladatelstí, s.r.o. je tvůrcem a vydavatelem série knih s leteckými snímky regionů České republiky. Ke dni registrace rekordu vyšlo již 45 regionálních knih v celkovém počtu 171 530 výtisků obsahujících 4 511 fotografií.

Když bychom všechny výtisky poskládali za sebe, dostali bychom 43,2 kilometrů. Pokud bychom chtěli propojit zlínskou pobočku firmy s tou slovenskou, dostali bychom se skoro ke slovenským hranicím. Knihy poskládané na sebe na jednu kupu dosahují výšky 2 572,95 metrů. Překonali jsme tak nejvyšší horu Rumunska Moldoveanu (2 544 metrů). K pokoření Gerlachovského štítu nám tak chybí pouhých 82,05 metrů!

Vedle těchto zajímavých akcí se po celou dobu veletrhu konala i soutěž o naše knihy a mapy. Každý, kdo u našeho stánku odpověděl na soutěžní otázku, byl automaticky zařazen do slosování.

Jako denní výhru jsme měli připravenou Historickou mapu ČSR, kterou jsme obdarovali čtyři vylosované šťastlivce. Navíc ze všech správných odpovědí jsme v pondělí vylosovali tři soutěžící, kteří byli odměněni knihou 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko s podpisem a věnováním autorů, knihou leteckých fotografií Brněnsko z nebe a nebo malovanou mapou Česko dětem 2.

Mysleli jsme ale i na naše fanoušky, kteří se na veletrh nemohli přijet podívat. Na naší FB stránce mohli soutěžit o knihu Brněnsko z nebe.

Zkrátka a dobře se veletrh po všech stránkách vydařil a my se tak těšíme, že se s mnohými z Vás potkáme již 13. až 16. února na veletrhu HOLIDAYWORLD v Praze.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram