CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Buďte mezi prvními, kdo získá knihu nejkrásnějších fotografií Českého Švýcarska

7. června 2021

ZNÁTE NÁS,

jsme parta nadšenců tvořící CBS Nakladatelství, které dělá radost vytvářet originální produkty, díky nimž mohou lidé poznávat svoji krajinu z jiných pohledů a v krásnějších barvách.

  • Prezentujeme krásy naší země, prostřednictvím ručně malovaných map, leteckých fotografií, knih, videí a dalších propagačních materiálů.
  • Všechny naše produkty ukazují to pěkné a hodnotné, co se v daném regionu nachází.
  • Klademe důraz hlavně na jejich praktickou využitelnost tak, aby sloužily lidem a usnadňovaly jim život.
  • A v neposlední řadě, umožňujeme vidět naši vlast takovou, jaká opravdu je – originální, barevná a krásná.

A víme, jak toho dosáhnout hlavně proto, že všichni svou práci děláme srdcem. Naším mottem je ORIGINALITA TVOŘENÁ SRDCEM.

TENTOKRÁT TO ALE NENÍ O NÁS

Každé naší knize, věnujeme speciální pozornost. Na její přípravě se podílí lidé, kteří do ní ze sebe dávají maximum, protože to co dělají, jednoduše milují. Jejími tvůrci jsou především zkušení piloti a fotografové, kteří pro vznik knihy nafotí krásné fotografie.

Knihy z EDICE ČAROVNÝCH, však NEJSOU naším dílem, ale dílem AMATÉRSKÝCH FOTOGRAFŮ.

Právě Ti fotografové, kteří mají focení jako svůj koníček, dokážou zachytit ty nejhezčí pohledy vlastního regionu, který tak dobře znají. Vědí, ve které denní či noční době, z jakého úhlu či za jakého světla, je příroda a dominanty v jejich okolí nejkrásnější.
Protože tito lidé, mnohdy nemají příležitost své fotografie ukázat světu v knižní podobě, rozhodli jsme se naším prostřednictvím, umožnit propagaci nejen jich samotných, ale především jejich krásné práce tak, aby měli možnost se co nejvíce zviditelnit.

 

Prolistujte si knihu ČAROVNÉ ČESKO online

POMŮŽETE JIM S NÁMI?

Šířením projektu prostřednictvím HitHitu, dokážeme zajistit větší počet výtisků, a umožníme tak rozšíření povědomí mezi širokou veřejnost tak, aby jejich čarovné fotografie, mohlo obdivovat co nejvíc lidí a hlavně, aby jim kniha dělala především radost.

Tak co, pomůžeme jim společně? jdete do toho s námi?

CO ZÍSKÁTE?

  • Především DOBRÝ POCIT z propagace amatérských fotografů a šíření jejich opravdu čarovných fotografií
  • Jedinečnou možnost MÍT KNIHU MEZI PRVNÍMI, s podpisem autora a za ZVÝHODNĚNOU CENU v předkupu. Standardní pultová cena knihy je 629,-Kč.
  • NETRADIČNÍ POHLED na kouzelnou krajinu Českého Švýcarska a okolí, prostřednictvím místních nadšených fotografů.
  • UCELENOU KNIHU PLNOU ČAROVNÝCH FOTOGRAFIÍ, která přiblíží tuto oblast v netradičních pohledech na její krásnou a nezapomenutelnou přírodu.
  • HODNOTNÝ DÁREK s připraveným prostorem pro věnování, v případě, že budete chtít knihu darovat svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům.

O KNIZE ČAROVNÉ ČESKÉ ŠVÝCARSKO A OKOLÍ

Kniha vás provede čarovným Českým Švýcarskem, od svěžího jara přes slunečné léto a barevný podzim až po bílou zimu. Uvidíte, jaká kouzla skrývají památky při západu slunce, příroda zahalená mlhou nebo schovaná pod bílou čepicí.
Tato kniha je určena především milovníkům naší krásné vlasti. Pohádkové lesy kam až oko dohlédne, tajuplné rokle a soutěsky, průzračně čisté bystřiny a mohutné věže pískovcových měst.
Najdete zde spoustu nevšedních zážitků v podobě čarovných pohledů na České Švýcarsko, které Vás chytnou za srdce a už nepustí.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram