Beseda s autory Vyškovska z nebe

27. 11. 2019Novinky

Každý křest naší knihy leteckých fotografií je jiný, originální. V případě knihy Vyškovsko z nebe jsme se ale rozhodli udělat ještě krok dál a ve spolupráci s Knihovnou Karla Dvořáčka ve Vyškově uspořádat vedle křtu i besedu s autory knihy.

V pondělí 2. prosince od 16.30 se tak ve velkém sále knihovny uskuteční beseda s autory a zástupci CBS Nakladatelství – pilotem a fotografem Milanem Paprčkou, regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou a obchodní ředitelkou Blankou Imramovsdkou. 

Besedu bude moderovat ředitel knihovny Pavel Klvač a návštěvníci se tak dozvědí vše o výrobě knihy, jak probíhá letecké fotografování a nebo proč to fotografové v letadle nemají vůbec jednoduché. Na otázky budou také odpovídat obchodní ředitelka CBS
Součástí besedy bude i slavnostní křest knihy Vyškovsko z nebe, jejímž kmotrem se stane právě ředitel knihovny Pavel Klvač.

A aby návštěvníci neodcházeli s prázdnou, budou mít možnost zakoupit si knihu ve speciální prodejní akci 1+1 zdarma. Knihu si také mohou nechat autory podepsat.

Jako druhou knihu doporučujeme Česko z nebe a nebo novinku 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko.

První prosincové pondělí je zkrátka na co se těšit. Přijďte proto s námi podebatovat, pokřtít i nakoupit zajímavé a originální vánoční dárky.

Budeme se těšit!

Pokud se chcete podívat na další regiony pohledem z nebe, prolistujte si v našem e-shopu již vydané tituly

Pin It on Pinterest

Share This