CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Běh novojičínským parkem

13. listopadu 2022

Milí čtenáři,

znáte takové to životní krédo – ,,Když nemůžeš? Přidej!“, které motivuje velkou spoustu z nás, ale každého v jiné životní sféře? My tedy určitě ano.

A protože jsme milovníci jakékoliv sportovní aktivity a velmi rádi něco takového podporujeme, rozhodli jsme se podpořit Běh novojičínským parkem, 28. 9. 2022 v Novém Jičíně, který pořádal už 16. ročník, a to hned v několika běžeckých kategoriích.

Běh novojičínským parkem

Darem se stala jedna z našich krásných knih

Běh jsme obdarovali naší jedinečnou knihou plnou unikátních leteckých snímků - Novojičínskem z nebe, kterou dostal úplně každý účastník. Nikdo se tak tedy nestal poraženým. A to nás neuvěřitelně potěšilo.

Vyrazili jsme na místo činu

A abychom tu radost osobně viděli, vypravili jsme se i společně s naším stánkem a těmi nejlepšími produkty přímo na místo konajícího se běhu, kde jsme kromě samotného prodeje pokřtili, a to na samotném vítězném stupni, i jednu z našich ručně malovaných cyklomap – Olomoucko dětem, jejímž kmotrem se stal reprezentativní trenér – olympionik pan Vlastimil Perna. Několik slov k doplnění si vzala na starosti také vedoucí samotného běhu – paní Darina Krausová a starosta města Nový Jičín - pan Stanislav Kopecký. Moc Vám za to děkujeme :).

Běh se stal úspěšným, jak pro organizátory, tak pro nás samotné a jsme rádi, že jsme toho byli přímou součástí. No a věříme, že těchto vydařených akcí, na kterých se objevíme bude mnohem více.

A na závěr už snad jen jedno malé moudro. ,,Věřte, že jeden malý dar, například právě ve formě knihy, sice nespasí svět, ale vyčaruje úsměv a radost právě tomu, komu si jí přejete udělat". A to je na tom to nejkrásnější.

Vaše CBS NakladatelstvíCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram