Aktualizujeme turistickou mapu KČT Šumava – Povydří

27. 01. 2022KČT, Novinky, Připravujeme

Turistické mapy Klubu českých turistů jsou tradiční pomůckou na většině výletů. Každý už se s ní určitě někdy setkal, plánoval s jejich pomocí výlety či u rozcestí zkontroloval, zda jde tou správnou cestou. Spojili jsme se proto s Klubem českých turistů a společně s nimi nyní pracujeme na aktualizaci turistické mapy č. 65 Šumava – Povydří a Národní park Bavorský les.

Turistická mapa KČT Šumava - Povydří a NP Bavorský les

Tip na výlet

Vydejte se po Šumavských pláních

Pod dohledem hory Antýglu se vydáme skrz lesy na Filipovu Huť po zelené turistické trase. Panorama se sedlem Roklanu na horizontu se nám vryje hluboko do paměti. Po žluté turistické trase se prodereme dále na Kvildu, která je hlavní křižovatkou cest i silnic na Šumavských pláních.Nepropustné podloží a zvýšené množství srážek i pramenů dalo vzniknout rozsáhlým rašeliništím.

Trasa má 15 km a je vhodná pro sportovněji založené turisty, na trase se střídají stoupání a klesání.

Mapa trasy

Turistická mapa KČT Šumava - Povydří a NP Bavorský les - výřez

Turistická tradice

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, značí turistické trasy všech typů, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu a v současné době sdružuje více jak 33 tisíc členů.
KČT se navíc starají o faktickou správnost všech našich ručně malovaných map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se spolupracovat více, a to právě na aktualizaci jejich turistických map.

Aktualizujeme turistickou mapu KČT

Zaktualizujeme vaši obec

Do připravované turistické mapy Šumava – Povydří zaneseme důležité novinky a změny ve vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za vámi do terénu vyrazí náš regionální projektový manažer, který od vás zjistí všechny významné změny. S vaší pomocí si tak turisté budou moci naplánovat výlet podle nejaktuálnější mapy Šumava – Povydří.

Představte se turistům

Navíc můžete v této oblíbené turistické mapě mít i prezentaci o své obci, firmě či ubytovacím zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím článků ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

Mapy na každém kroku

A to stále není všechno! Tuto aktualizovanou turistickou mapu si navíc můžete umístit v dřevěném stojanu vedle obecního úřadu, k turistické zajímavosti či na náměstí, aby byla přístupná všem návštěvníkům. Vedle toho nabízíme tyto mapy také ve skládaném formátu, aby nechyběly v batůžku žádného správného turisty.

Turistická mapa KČT Šumava - Povydří a NP Bavorský les
Ukázka prezentací v mapě KČT

Ukázka prezentací v mapě KČT

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou turistickou mapu Šumava – Povydří vám představí regionální projektový manažer BcA. Dita Hrubcová. Můžete ho kontaktovat na telefonním čísle +420 604 123 025 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky. Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu.

Dita Hrubcová

Pin It on Pinterest

Share This