Aktualizujeme mapu KČT – Jihlavsko

12. 05. 2021Připravujeme

Mapy od Klubu českých turistů má doma asi každý správný turista. Plánují se podle nich výlety, je to výborná památka na zajímavý výlet či zážitek. Nově jsme se proto rozhodli spolupracovat právě s KČT na aktualizaci turistických map. První vydanou mapou pak bylo Okolí Brna – Svratecko, aktuálně pracujeme na mapách Český ráj a Žďárské vrchy, které v dohledné době také spatří světlo světa.

A další mapou v pořadí bude právě Jihlavsko! Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my vám pomůžeme tuto mapu aktualizovat a vytvořit poutavou prezentaci na míru vašich potřeb.

Aktualizujme mapu KČT Jihlavsko

Tip na výlet

Po proudu řeky Brtnice

Trasa začíná na náměstí v obci Brtnice, stačí se držet modré turistické značky. Hned, jak se dostaneme z Brtnice, otevírá se před námi krásná příroda. Doporučujeme zastavit u rybníka Šamonín – ten je domovem celé řady živočichů, především pak motýlů. Na cestě potkáte i Studánku U trpaslíků, ze které se můžete osvěžit, či Vidourkův mlýn.

Na konci svého putování objevíte zříceninu hradu Rokštejn ze 13. století, který měl původně zmizet pod hladinou přehrady, z jejíž stavby nakonec sešlo. Zřícenina je volně přístupná po celý rok, výlet si tak můžete naplánovat prakticky kdykoliv.

Mapa KČT Jihlavsko

Naše historie s KČT sahá hluboko do minulosti

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, značí turistické trasy všech typů, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu a v současné době sdružuje více jak 33 tisíc členů.
Naše spolupráce s KČT trvá již několik let, starají se totiž o kartografickou správnost všech našich map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se s nimi spolupracovat více, a to právě na turistické mapě Jihlavsko.

Aktualizujeme turistickou mapu KČT

Pojďme společně aktualizovat turistickou mapu!

Do připravované turistické mapy Jihlavsko zaneseme důležité novinky a změny ve Vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za Vámi do terénu vyrazí náš regionální projektový manažer, který od Vás zjistí všechny významné změny.
V případě, že se s námi do aktualizace pustíte, máme pro Vás dárek! K aktualizovaným mapám můžete dostat i prezentaci ušitou přímo Vám na míru. Navíc si pak můžete pořídit i tuto turistickou mapu na venkovní tabuli v dřevěném stojanu, která bude sloužit všem obyvatelům i návštěvníkům Vaší obce.

Aktualizujme mapu KČT Jihlavsko

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou turistickou mapu Jihlavska Vám představí regionální projektový manažer Petr Hájek. Můžete ho kontaktovat na telefonním čísle +420 730 817 259 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Petr Hájek - CBS Nakladatelství

Pin It on Pinterest

Share This