Akce 10+1 na Historickou mapu 100 let vzniku ČSR

18. 10. 2019Novinky

Letos je to 101 let od vzniku Československa a i CBS Nakladatelství toto výročí slaví. Nejenom že právě vydáváme „výroční“ knihu leteckých fotografií 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko, ale pro všechny milovníky map a historie jsme připravili akci na nákup naší oblíbené tematické Historické mapy 100 let vzniku Československa.

Tuto krásnou historickou mapu nabízíme ve dvou provedeních – jako skládanou a jako nástěnnou. Nástěnná mapa je vyrobena na silném matném papíře a je vhodná pro pověšení na zeď – buď jako zarámovaná nebo s lištami na zavěšení.

Mapa je oboustranná, na přední straně je historická mapy Československé republiky z roku 1918 – 1920, obklopená atraktivně pojatými vzdělávacími prvky, jako je např. seznam prezidentů, vývoj měny, státních symbolů nebo vývoj území. Je zde také Příběh Československa o naší stoleté historii.

Na zadní straně jsou malované současné mapy České a Slovenské republiky a malovanými dominantami každé země a informace o jejich současnosti.

Ukázku mapy si můžete prohlédnout zde

Nyní máte možnost získat nástěnnou mapu zdarma – stačí, když si objednáte 10 kusů skládaných map.

Tzn., že ke každé objednávce 10 kusů skládané Historické mapy 100 let vzniku Československa, získáváte automaticky i 1 kus mapy nástěnné.

Objednávky posílejte na . Je možné objednat si i lišty k zavěšení.

Akce platí do 31. 10. 2019.

CBS Nakladatelství s.r.o. si vyhrazuje právo na změny podmínek akce.

 

Pin It on Pinterest

Share This