CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

360° videomapa Srdce Valašska

17. listopadu 2020

Připravujeme nový unikátní projekt - 360° videomapu Srdce Valašska

S touto nelehkou dobou se každý vyrovnává jinak. Nás inspirovala k vývoji zcela nového a originálního projektu – 360° videomapy. A kde jinde začít, než právě v Srdci Valašska!

 

Navštivte virtuálně Srdce Valašska

Rádi byste se propagovali opravdu originálním způsobem, ale docházejí Vám nápady? Chcete zaujmout obyvatele a návštěvníky své obce, potěšit své obchodní partnery a nebo naučit děti ve Vaší škole zajímavé věci o Vašem regionu? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku! Staňte se součástí první 360° videomapy Srdce Valašska!

Videomapa zobrazuje region Vsetínska zcela jiným způsobem – ve virtuální realitě. Nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý Váš region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí.

Pro náročnější z Vás máme připravený i mluvený komentář a transparent virtuálně umístěný na letadle, který může o Vaší obci, firmě či škole prozradit mnohem více.
To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a užívali si region z pohledu ptáků!

 

Podívejte se na ukázku, jak taková 360° videomapa bude vypadat

Získejte originální prezentační produkt

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen „místo“ v 360° videomapě regionu Vsetínska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Pilotní videomapa zachycující Vysoké Tatry má na YouTube více jak 190 000 shlédnutí. Můžete si tak být jisti, že Vaše video uvidí tisíce lidí. K tomu od nás obdržíte i VR brýle, které znásobí zážitek z vytvořené 360° videomapy.

A pro opravdové nadšence máme i u tohoto projektu připraveného partnera na míru, který Vám zajistí vedle videa celého regionu i Vaše vlastní video, ve kterém bude pouze část zobrazující Vaši obec, firmu či školu. To vše doplněné o vlastní úvod a závěr videa, vlastní komentář a hudba na míru, samozřejmě umístění i tohoto samostatného videa na YouTube kanál a určitý počet kusů brýlí navíc.

Zapojte se i Vy

Projekt 360° videomapa Srdce Valašska startuje právě v těchto dnech. Abychom si byli jisti, že Vám dáme dostatečný čas a prostor, neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem.

Jozef Caban pro Vás bude k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 a nebo na e-mailu caban@cbs-cesko.cz.  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • představitel obce Zubří býval fojt? Posledním fojtem byl Jiří Palacký, otec známého historika Františka Palackého.
  • v roce 1796 si brněnský lékař František Kročák uvědomil léčebné působení místních klimatických poměrů v Rožnově pod Radhoštěm a poslal do města první čtyři nemocné s plicními chorobami? Od té doby roste známost Rožnova coby klimatických lázní.
  • V katastru města Karolinka se také nachází přehrada Stanovnice? Toto vodní dílo vzniklo v roce 1985 zatopením stejnojmenné obce a její původní obyvatele se stali občany Karolinky.
  • Velké Karlovice se vyznačují nebývale velkou rozlohou v poměru k počtu obyvatel? Vzdálenost z jednoho konce obce na druhý přesahuje 10 km.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram