SK     CZ     EN     DE     HU     PL

NAUČNÁ STEZKA VILÉMA ZÁVADY

FaceBook  Twitter  

stezka 1 orez vyskaS radostí oznamujeme, že světlo světa spatřila zbrusu nová Naučná stezka Viléma Závady v Ostravě-Hrabové. Její výrobu zajistilo naše CBS Nakladatelství. Slavnostní otevření se konalo ve středu 20. září za přítomnosti vedení městské části i místních občanů a cyklistů.

CYKLOTRACK NA FILIPKU

FaceBook  Twitter  

 

zvonicka vyskaKaždý určitě zná Beskydy a jejich dominantu, horu Radhošť, sochu Radegasta nebo malebnou krajinu s typickou architekturou Pusteven. Méně známé jsou Moravskoslezské Beskydy, které se táhnou od Valašského Meziříčí až k Jablunkovu. Přestože jsou tyto Beskydy méně známé a méně navštěvované, mají svoji krásu a lákají k turistickým a cyklistickým výletům. Na ten cykloturistický Vám doporučujeme se vydat.

VÝSTUP NA KRÁĽOVU HOĽU

FaceBook  Twitter  

 

vku vystup na kh m SMALL Naši slovenští kolegové jsou velmi aktivní a my bychom se rádi podělili o pár novinek z jejich působení. Koncem minulého roku vdechli život legendárním turistickým mapám VKÚ Harmanec. Do dnešního dne pro turisty aktualizovali 4 tituly a na dalších 6 intenzivně pracují. Na aktualizaci ostatních titulů budou pracovat v příštím roce.

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz