SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Ústecko z nebe

FaceBook  Twitter  

Ústecko z nebeDrsná krása rozeklané krajiny, řeka Labe zakusující se do hlubokého skalnatého údolí, impozantní horský masív lemující hranice se Saskem. To všechno je region Ústecko v připravované knize leteckých fotografií Ústecko z nebe.

Náchodsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Náchodsko z nebeČlenitá krajina protkaná systémem opevnění, romantická údolí řek i světoznámá skalní města. Pojďte společně s námi objevit všechny krásy tohoto regionu v připravované knize leteckých fotografií Náchodsko z nebe.

V Letohradu pokřtíme Orlickoústecko z nebe

FaceBook  Twitter  


Orlickoústecko z nebeKaždá naše kniha je originální a plná krásných fotografií, proto si zaslouží řádné uvedení do knižního světa. A stejně tomu je i u knihy Orlickoústecko z nebe, kterou pokřtíme ve čtvrtek 12. září v Letohradu v rámci tradiční dobročinné akce Běháme pro.

Praha-východ z nebe

FaceBook  Twitter  

Říčansko a Brandýsko z nebeKnihu leteckých fotografií si zaslouží i v mnoha ohledech zajímavý a originální region Praha-východ - Říčansko a Brandýsko. Nedotčená příroda Středočeské pahorkatiny se tu prolíná s rušnými městy a obcemi v nížinách kolem protékající řeky Labe. Historické stavby tu bok po boku stojí s moderními domy, dokonce i Josef Lada v tomto kraji našel zalíbení.

Také Strakonicko uvidíte z nebe

FaceBook  Twitter  

Strakonicko z nebePověstné strakonické dudy, co jsou slyšet všudy, zahrály až u nás v nakladatelství. Slyšeli jsme písničky o krajině rybníků, lesů i kopců, o nadaných muzikantech a hudebnících nebo o nepřeberném množství lidových kulturních tradic.

I proto chceme všechny krásy tohoto regionu uchovat pro příští generace v připravované knize leteckých fotografií Strakonicko z nebe.

Moravské hrady a zámky z nebe

FaceBook  Twitter  

Moravské hrady a zámky z nebeMorava - kolébka slovanské kultury a křesťanství, krajina doslova posetá starobylými hrady a půvabnými zámky. Nyní začínáme pracovat na knize, která bude krásu moravských hradů a zámků pohledem z nebe - MORAVSKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE.

Létali jsme na CIAFu

FaceBook  Twitter  

Stánek CBS Nakladatelství na CIAF Hradec KrálovéLetní prázdniny jsme se rozhodli ukončit ve velkém stylu – na akci CIAF v Hradci Králové. Letecká show, se kterou se pojí jména jako The Flying Bulls nebo Breitling, se uskutečnila v sobotu 31. srpna a v neděli 1. září na hradeckém letišti. A my jsme na ní nesměli chybět! Své vystoupení předvedl i náš CBS Flying Team.

Rokycansko z nebe

FaceBook  Twitter  

RokycansRokycansko z nebeko - klidný region, který však má co nabídnout. Z jihu láká zalesněné pásmo Brd k nekonečnému toulání, v severní část poklidně plyne krajinou řeka Berounka, jejíž hladinu v létě brázdí mnoho vodáků na svých kajacích, loďkách i kánoích. 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz