SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Mělnicko z nebe

FaceBook  Twitter  

MělníkPrávě začínáme pracovat na nové knize leteckých fotografií - Mělnicko z nebe. Tento turisticky atraktivní kraj ležící v severní části Středočeského kraje je převážně rovinatý, do severní části však zasahuje výše položené Kokořínsko. Vodu z území zde odvádí dvě největší řeky Vltava a Labe, které se spojují právě pod Mělníkem.

Kyjovsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Kyjovsko z nebeKyjovsko je krajem slunce, vína a lidových tradic. Nyní připravujeme novou knihu leteckých fotografií právě z tohoto regionu - KYJOVSKO Z NEBE.

Křest ručně malované mapy Česko dětem 2

FaceBook  Twitter  

Česko dětem 2Zveme vás na křest naší nové ručně malované mapy Česko z nebe 2, který se uskuteční na Ještědu v sobotu 15.9.2018 ve 12 hodin v rámci akce Oslavy 45. výročí otevření vysílače a horského hotelu Ještěd. 

Plzeňsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Plzeňsko z nebe

Okres Plžeň město je nejmenším, ale zároveň nejlidnatějším okresem Plzeňského kraje, přesto má toho návštěvníkům hodně co nabídnout. Zahrnuje 15 malebných obcí. Pod slovem Plzeň se většině z nás vybaví tradiční mok, který se zde vyrábí a vyváží do celého světa a tím je proslulé plzeňské pivo. Pivovarnictví, zde má opravdu dlouhou tradici.

Výjezdní porada a teambuilding v Bozeňově

FaceBook  Twitter  

Tým CBS Nakladatelství v Bozeňově

První zářijový čtvrtek a pátek jsme strávili všichni kolegové společně. V areálu hotelu Bozeňov, který nám poskytl skvělé zázemí, nás čekala porada týmu a teambuilding.

Slavnostní uvedení knihy Kroměřížsko z nebe do života

FaceBook  Twitter  

Milan Paprčka představuje novou knihu Kroměřížsko z nebeV sobotu 25. 8. 2018 jsem se sešli na Svatém Hostýně. V tento den se zde konala již tradiční Arcidiecézní pouť rodin, mši svatou celebroval olomoucký arcibiskup Mons. Jan Graubner.

Po mši se návštěvníci přesunuli k venkovnímu pódiu, kde probíhal další program jehož součástí bylo také Slavnostní uvedení knihy Kroměřížsko z nebe do života.

ZÁŘÍ září v kalendáři

FaceBook  Twitter  

Akce na kapesní kalendářePodzim je časem příprav a plánování na rok příští a papírový kapesní kalendářík s obrázkem na jedné straně a kalendáriem na druhé, najdeme snad v každé peněžence

Kapesní kalendář se díky velikosti kreditní karty vejde do každé peněženky. Proto bude stále na očích a kalendář používá denně téměř každý. Tato malá reklama má vysoký účinek.

Výstava leteckých fotografií v Prostějově

FaceBook  Twitter  

Výstava leteckých fotografií v OG Arkáda ProstějovZveme vás na výstavu leteckých fotografií z Prostějovska, která se koná v obchodní galerii Arkáda v Prostějově.

Výstava potrvá až do konce září 2018.

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz