SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Chcete u nás pracovat?

 

Ztotožňujete se s vizí naší firmy?

Jste nadšený pro naše produkty?

Myslíte si, že budete přínosem?

Jste ambiciózní a máte tah na branku?

 

Jestliže ano, pošlete životopis na prace@cbs-cesko.cz

 

 

Aktuálně vybíráme talentované a zapálené lidi z více oborů:

 

 • 1. OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V REGIONU

  Práce ve Tvém regionu s unikátními produkty: ručně malované mapy a edice knih leteckých fotografií Česko z nebe z jednotlivých regionů České a Slovenské republiky. Úkolem obchodního zástupce je oslovovat firmy a samosprávu a získat je pro tyto užitečné projekty, podporující rozvoj turistiky. Mají možnost se zviditelnit svojí reklamou v těchto mapách a knihách. Práce je ohodnocena podle výkonu, strop neexistuje.

  Aktuálně hledáme:

  Regionálního projektového manažera pro Středočeský kraj - podrobnosti o pozici.
  Regionálního projektového manažera pro Liberecký kraj - podrobnosti o pozici.
  Regionálního projektového manažera pro Ústecký kraj - podrobnosti o pozici.

  V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • 2. OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU

  Máš proaktivní přístup, asertivní jednání a srdce i duši obchodníka? Nechybí ti skvěla přirozená výřečnost, loajalita a rád plánuješ ? Připoj se k našemu týmu obchodníků na telefonu a vytvářej společně originální a jedinečné projekty. Staň se součástí projektů, které budou tvořené na základě tvých výsledků. Práce je ohodnocena podle výkonu, strop neexistuje.

  Aktuálně hledáme obchodníka po telefonu do Pardubic - podrobnosti o pozici
  V případě zájmu o tuto pozici pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • 3. OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ V ZAHRANIČÍ

  Jsme největším vydavatelem ručně malovaných map na světě, máme 15 leté zkušenosti a za tu dobu máme propracovaný systém jejich výroby. Našim cílem je otevřít alespoň jednu další zahraniční pobočku. Určité druhy map umíme vytvořit pro kteroukoli oblast na světě, bez nutnosti vycestování. Pro jiné druhy map umíme získat podklady v kooperaci s místními firmami. Pokud máte svoje kontakty v zahraničí, organizační a obchodní dovednosti, možná jste ten pravý kandidát na výhradní zastoupení pro celý stát.

  Pro naší firmu je nejdůležitějším člověkem zákazník, ale v naší firmě je nejdůležitějším člověkem obchodní zástupce!

  V případě zájmu o tuto pozici pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • 4. KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ

  Rádi vytváříte něco nového a pracujete s lidmi? Dáme Vám na starost naše partnery - už s existujícími vztahy - a Vaším úkolem bude se o ně dobře postarat. Od partnerů budete získávat ty nejvhodnější podklady (texty, fotografie,...) a informace pro přípravu jejich kvalitní prezentace v krásných produktech naší společnosti (ručně malované mapy, nádherné knihy leteckých fotografií,...). Tato prezentace, na níž se budete spolupodílet, musí našemu obchodnímu partnerovi přinést dlouhodobé pozitivní PR. Samotnou prezentaci vytvářejí naši textaři a grafici. Vaším úkolem bude připravit všechny podklady a dohodnout se zákazníkem vše k jeho spokojenosti. Máte velké pravomoci a zodpovědnost.

  Dáváme přednost uchazečům s obchodním duchem, kteří jsou při jednání s klientem schopni vidět obchodní příležitost a tuto příležitost využít.

  V případě zájmu o tuto pozici pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • 5. MALÍŘ, TVŮRCE MAP

  Tvořivá práce ve vlastních prostorech. Malíř je osoba, která našim mapám dává duši!

  V případě zájmu o tuto pozici pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ke svojí žádosti v příloze připojte ukázku svojí práce a to buď krajinu nebo architekturu.

 • 6. GRAFIK, PROGRAMÁTOR, KARTOGRAF, TEXTAŘ

  V případě zájmu o tuto pozici pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 • 7. PRACOVNÍ POZICE PŘÍMO PRO TEBE

  Myslíte si, že ovládáte něco výjimečného, co nám může pomoct? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jak umíte přispět ke zdokonalení našich produktů...

 • 1

Proč lidé rádi pracují pro naši společnost?

 

Výhody práce v CBS

Jsme firma "o lidech", záleží nám na tom, jak se člověk u nás cítí a chceme, aby se do práce těšil. Přijímáme lidi, kteří se do našeho kolektivu hodí i lidsky. Pracujeme na zajímavých, nevšedních projektech a tvoříme stále nové originální produkty. Odměňujeme za výkon. Ke každé pozici je kvalitní úvodní zaškolení a také průběžná školení.

Naše všeobecné požadavky na pracovníka

Nadšení pro naši firmu a produkt

Schopnost samostatně pracovat

Inteligence a všeobecný rozhled

Pozitivní vztah k mapám a geografii

Nadprůměrná znalost svého regionuPro bližší informace pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel.: +420 774 479 544.

Žádostí nám chodí mnoho. Napište proč máme vybrat právě Vás.

Hlavní partneři

 • Liberec

 • Špindlerův Mlýn

 • Harrachov

 • Mladá Boleslav

 • Česká Lípa

 • 1
 • 2

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz