SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Chcete u nás pracovat?

 

Ztotožňujete se s vizí naší firmy?

Jste nadšený pro naše produkty?

Myslíte si, že budete přínosem?

Jste ambiciózní a máte tah na branku?

 

Jestliže ano, pošlete životopis na prace@cbs-cesko.cz

 

 

Aktuálně vybíráme talentované a zapálené lidi z více oborů:

 

 • AKTUÁLNĚ HLEDÁME KANDIDÁTY NA TYTO POZICE

  1. OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V REGIONU - Regionální projektový manažer/ka

  Práce ve Tvém regionu s unikátními produkty: ručně malované mapy a edice knih leteckých fotografií Česko z nebe z jednotlivých regionů České a Slovenské republiky. Úkolem obchodního zástupce je oslovovat firmy a samosprávu a získat je pro tyto užitečné projekty, podporující rozvoj turistiky. Mají možnost se zviditelnit svojí reklamou v těchto mapách a knihách. Práce je ohodnocena podle výkonu, strop neexistuje.

  Aktuálně hledáme Regionálního projektového manažera nebo manažerku pro tyto kraje:

  Jihočeský kraj - podrobnosti o pozici.
  Pardubický kraj - podrobnosti o pozici.
  Ústecký kraj - podrobnosti o pozici.

  V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  2. GRAFIK ZLÍN

  Hledáme spolehlivého člověka, co se vyzná v oboru, nedělá mu problém držet se značkového klíče, umí však využít i své kreativní schopnosti. Dokáže se zorientovat v prostoru.
  Hlavní pracovní náplní bude grafická tvorba mapové i prezentační plochy. Úprava leteckých fotografií v knihách. Příprava dalších propagačních materiálů, pohledů, magnetek a jiných podkladů pro turistiku a cestovní ruch.
  PODROBNOSTI O POZICI

  V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • MOMENTÁLNĚ OBSAZENÉ POZICE

  1. OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU

  Má proaktivní přístup, asertivní jednání a srdce i duši obchodníka. Nechybí mu skvělá přirozená výřečnost, loajalita a rád plánuje. Práce je ohodnocena podle výkonu, strop neexistuje.

  2. OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ V ZAHRANIČÍ

  Jsme největším vydavatelem ručně malovaných map na světě, máme 15 leté zkušenosti a za tu dobu máme propracovaný systém jejich výroby. Našim cílem je otevřít alespoň jednu další zahraniční pobočku. Určité druhy map umíme vytvořit pro kteroukoli oblast na světě, bez nutnosti vycestování. Pro jiné druhy map umíme získat podklady v kooperaci s místními firmami. Pokud máte svoje kontakty v zahraničí, organizační a obchodní dovednosti, možná jste ten pravý kandidát na výhradní zastoupení pro celý stát.

  Pro naší firmu je nejdůležitějším člověkem zákazník, ale v naší firmě je nejdůležitějším člověkem obchodní zástupce!

  3. KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮČlověk, který rád vytváří něco nového a pracujete s lidmi. Jeho úkolem je získávat od stávajících partnerů ty nejvhodnější podklady (texty, fotografie,...) a informace pro přípravu jejich kvalitní prezentace v krásných produktech naší společnosti (ručně malované mapy, nádherné knihy leteckých fotografií,...). Musí připravit všechny podklady a dohodnout se zákazníkem vše k jeho spokojenosti. Má velké pravomoci a zodpovědnost. Samotnou prezentaci už vytvářejí naši textaři a grafici.
  Koordinátoři jsou lidé s obchodním duchem, kteří jsou při jednání s klientem schopni vidět obchodní příležitost a tuto příležitost využít.

  4. MALÍŘ, TVŮRCE MAP

  Tvořivá práce ve vlastních prostorech. Malíř je osoba, která našim mapám dává duši!

  5. GRAFIK, PROGRAMÁTOR, KARTOGRAF, TEXTAŘ

  Lidé, co se vyznají v oboru, nedělá jim problém držet se značkového klíče, umí však využít i své kreativní schopnosti. Dokáží se zorientovat v prostoru. Jejich předností je spolehlivost a dodržování termínů

 • PRACOVNÍ POZICE PŘÍMO PRO TEBE

  Myslíte si, že ovládáte něco výjimečného, co nám může pomoct? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jak umíte přispět ke zdokonalení našich produktů...

 • 1

Proč lidé rádi pracují pro naši společnost?

 

Výhody práce v CBS

Jsme firma "o lidech", záleží nám na tom, jak se člověk u nás cítí a chceme, aby se do práce těšil. Přijímáme lidi, kteří se do našeho kolektivu hodí i lidsky. Pracujeme na zajímavých, nevšedních projektech a tvoříme stále nové originální produkty. Odměňujeme za výkon. Ke každé pozici je kvalitní úvodní zaškolení a také průběžná školení.

Naše všeobecné požadavky na pracovníka

Nadšení pro naši firmu a produkt

Schopnost samostatně pracovat

Inteligence a všeobecný rozhled

Pozitivní vztah k mapám a geografii

Nadprůměrná znalost svého regionuPro bližší informace pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel.: +420 774 479 544.

Žádostí nám chodí mnoho. Napište proč máme vybrat právě Vás.

Hlavní partneři

 • Liberec

 • Špindlerův Mlýn

 • Harrachov

 • Mladá Boleslav

 • Česká Lípa

 • 1
 • 2

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz