SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Ručně malované mapy

 • Základem malované mapy je umělecké dílo, do posledního detailu vypracované malířem. Jako podklad pro malíře používáme 3D model krajiny. Malíř při svojí práci využívá i fotografie a mapy. Každý detail, domy, cesty, potoky, propracovává kousek po kousku i několik měsíců, dokud není malba hotová. V každém originálu obrazu zanechá malíř kus ze sebe a své originality. Originál obrazu se po dokončení naskenuje ve vysokém rozlišení. Po té nastupují kartografové a grafici, kteří do mapy zaznamenávají důležité popisy, body, trasy, piktogramy, přidávají legendy a jiné.

  Předností malovaných map je lehká orientace, malebné ztvárnění a široká možnost využití. Malovaná mapa slouží jako výborný propagační materiál, ať už areálu, obce, regionu, či republiky. Zároveň je určená k orientaci, má také informační charakter a je i výborným dárkem, který potěší.

Výroba ručně malované mapy je nákladná, proto spolupracujeme s různými partnery, kteří se podílejí na výrobě i distribuci. Mapy z naší edice vznikají právě díky partnerům, kterým na oplátku v mapě poskytujeme propagační prostor. Spolupracují s námi tisíce firem z různých oblastí i odvětví. Tímto všem partnerům děkujeme a zároveň se snažíme dělat maximum pro to, aby naše vzájemná spolupráce přinášela dlouhodobý užitek.

Dokážeme Vám vytvořit vše přímo na míru, ať už jakýkoliv typ mapy, orientační plány, propagační materiály. Cokoliv Vás napadne, klidně volejte na 774 477 304 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Ukázka malované mapy města

 

 
 

 

Malované mapy a média:  

Videoreportáže

 

Ručně malované mapy - Hand painted maps
Ručně malované mapy - Hand painted maps

Malované mapy v TELEVÍKENDe na STV

 

 

Více informací o malovaných mapách najdete na www.Malovane-Mapy.cz

Hlavní partneři

 • Liberec

 • Špindlerův Mlýn

 • Harrachov

 • Mladá Boleslav

 • Kudy z nudy

  Kudy z nudy
 • 1
 • 2

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz