Pokřtili jsme Chrudimsko z nebe ve společnosti loutek

FaceBook  Twitter  

Pokřtili jsme Chrudimsko z nebe ve společnosti loutekTento měsíc CBS Nakladatelství vydalo další knihu leteckých fotografií – Chrudimsko z nebe. Aby se ale tato kniha mohla připojit k našim ostatním titulům, museli jsme ji náležitě uvést do knižního světa.

 

V sobotu 29. června 2019 se v hlavním městě regionu konal tradiční vícedenní festival Loutkářská Chrudim, v rámci kterého jsme pokřtili knihu Chrudimsko z nebe.

Program festivalu začal již v pátek, slavnostní zahájení ale bylo naplánováno až na sobotu. Organizátoři měli pro malé i velké návštěvníky připravený bohatý program. Na výběr tak měli z nepřeberného množství loutkových představení, seminářů, koncertů nebo dílniček. Tahákem sobotního dne byl ale Loutkařský štrúdl, tradiční putování z náměstí k Divadlu Karla Pippicha s divadelními zastávkami.

A právě u divadla se odehrálo oficiální zahájení festivalu i náš křest.
Křest knihy Chrudimsko z nebe Křest knihy Chrudimsko z nebe

Na pódiu vystoupila obchodní ředitelka Blanka Imramovská společně s kmotry knihymístostarostou Chrudimi Pavlem Štěpánkem a starostou Hrochova Týnce Petrem Schejbalem. Společně knize popřáli mnoho štěstí a symbolicky ji pokřtili vodou z Chrudimky.

Křest knihy Chrudimsko z nebe - obchodní ředitelka Blanka Imramovská společně s kmotry knihy – místostarostou Chrudimi Pavlem Štěpánkem a starostou Hrochova Týnce Petrem Schejbalem Křest knihy Chrudimsko z nebe - příprava vody z Chrudimky na křest

Křest knihy Chrudimsko z nebe vodou z Chrudimky Křest knihy Chrudimsko z nebe - slavnostní přípitek

Zájemci si knihy mohli na místě prohlédnout a zakoupit. Po křtu následovalo vystoupení kapely Bombarďák a lidé se spokojeně rozešli domů, případně na další představení.

Zájemci si knihu Chrudimsko z nebe mohli na místě prohlédnout a zakoupit Zájemci si knihu Chrudimsko z nebe mohli na místě prohlédnout a zakoupit

 

Knihu Chrudimsko z nebe si také můžete online prohlédnout a zakoupit v našem e-shopu

Chrudimsko z nebe-prolistovat online

 

 Napsala Alice Šplíchalová

CBS Nakladatelství

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz